Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mi lenne? Van 1 folytatlan elektronikád, amivel csak jobban jársz!
És ha mégsem az a baja akkor mivan?
Tudni kell azt hogy az előző tulaj nem huzta rá normálisan a lendkereket és kilazult és szétnyalta egy kicsit az ék nútját.Ezt kipótóltuk Kétkomponensu fémmel és visszaraktuk.Nemtudom mien volt elötte mert így vettem/nem indult be/.Szóval összeraktuk,dadogott 5-6 ezernél,azt hittük,hogy levegő,állítgattuk,nagyobb főfúvóka,karbitísztítás,stb.Kaptam kölcsön az egyik barátomtól Cdi-t,Trafót de nem lett jobb.Szerintetek,akkor a fojtás miatt ilyen rossz?
És mivan,ha mégsem ez a baja és mégis kivettük a fojtást?
Ismerős az a kanyar.
amikor visszafelé jössz MIndszent felől akkor meg isszonyat jó szűk jobbos, ilyen 110környékén a legbelső 15cmen a fűre döntve a mocit
tegnap 5kor tudtam elindulni mocizni
de persze mindszent felé jártam, meg vissza-vissza fordultam a Mártély utáni második balosnál :) imádom azt a kanyart
B.A.J!
Fent van a "galéria'
szerinted?
Tegnap vártunk rád egy kicsit aztán elindultunk. Egész jó volt, bár Mindszent és Szegvár között 70-el... :D De aztán szentesi úton 100-105-el. Összességébe jó volt. :)
rakd fel ide a képet
eladó új dellorto 28as karbi 8000-
már egyébként megbaszogatták a dobozt.. látni leht rajta hogy gányolva volt csináltam egy galériát de még nem dolgozták fel...
Jaj basszus már csak fatert kell rábeszlni...
én már megcsinálnám....
mi kell neked?
Szerintem csináld meg
NEM BÁNOD MEG
alig tudok leszállni róla......

"JÓ TUNINGOLÁST"
hát komolyan mondom szinte szórol szóra nekem is ez a bajom.
Ma délután sztem megnézzük..
illetve már megnéztem ezt a dobozt,de láttam valami gányolást
Trojak Zoltan 30-855-7633
menj noisiára zúzni
Légyszíves segítsen valaki...Honnan a geciből lehet az RS hez(122) alkatrészt venni(nem ujjonan)? másfél hónapja keresek, 1edül Fucky-nál találtam, de őt nem bírom 1 hete utolérni! Itt a pénz, itt van(még) a jó idő, én meg itt rohadok a szobában, ez így nem állapot.....
Szia

Tegnapi 59427 és 59429 .....
mert lehet h az én motoromnak is az a baja
És a Te motorodnak mi volt a baja?
mi volt a tünet?
Igen.

Nagyon féltem nekiállni de pofon egyszerű és minha kicserélték volna a motort.
Nekem 30 perc alatt megvolt, nem kellet más hozzá mint a két csavarhoz ami az elektrónikát fogta egy 8-as kisracsni meg az ellen oldalnál egy 10-es (az úgy elfér hogy nem kell szétbontani a mocit csak a hátsó ülés alá kell benyúlni), illetve egy penge amivel kivágtam.......... a kivágott részt pedig egyszerüen egy tömitőanyaggal bekentem (pl szélvédőragasztó de sziló is jó)

És goooo

Még mindig nem tudom mért vártam vele ennyit.....
tud valaki gyári gyújtás értékeket?
Ez a kis szar benne az elektronika folytás?
NAGYON KIRÁLY

MÁR HETEK ÓTA KÍNLÓDTAM VELE!

AKI még nem csinálta meg fusson neki bátran....Megéri

Még1x köszike
bazzmeg elrontottad, most már nem fog menni a motor!

(csak vicceltem, jónak tűnik) :)