Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha te veszed ki, garivesztéssel járhat, asszem Tyt vetette ki a natixnál, először huszonvalahányezerért vette volna ki a csávó, a végén 7500 lett belőle. (Azért, amit rendes helyen ki kellene, hogy vegyenek...)
Brook!
Hallottad mi Történt a Budai Ricsivel?
/kék kawasaki Er 5/
ment már veletek túrázni az öcsével/nsr/
vagy leoltanak a gecibe tudom, még mindig nem értek sokmindenhez, de ha szalonba csináltatom, akk az is gariminusz lesz? meg gondolom nem kevés pénz...
szerintem minden fojtás-kivétel garancia vesztéssel jár. de jönnek a okosabbak és megmondják.
megcsinálhatod, ha neked is dadog 5-6000-nél. Ha nem, akkor valszeg ki van véve belőle, vagy nem is olyan gyújtásod van.
tvr!
Egyébként megcsináltam a beállításaidat(amit a videódnál láttam)és darál azzal is.
Ma délután megnézzük a fojtást
jó reggelt mindenkinek...
szerintem igen,de kérdezz utána.
tudom, már megnéztem, 071------- stb
jah, és még1 hülyekérdés, garanciát elveszti, ha megcsinálom? :P
Nembiztos, hogy van-e benne fojtás :)
a 071000el kezdődő elektronika a FOJTOTT
a 070000el kezdődő elektronika a FOJTATLAN

jóreggeltmindenkinek :) visszaolvasgattam, és láttam, h B. A. J. kivette az elektronikus fojtást. lenne egy (gondolomhülye) kérdésem, ezt akkor is megcsinálhatom, ha semmi gondom nincs a géppel? előre is köszi
ezt én sem értem.
tank le, légszűrőház szorítóbilincs kilazít. Légszűrőház 4 csavar kiszed (sorrendben, mert a kis hely miatt nem fér ki bárhogy). Légszűrőház teteje lejön, és utána rögtön a szivacs is. Pár perc az egész :)
miért lenne nehéz?
A sportszűrő csak arra jó,hogy a féltéglánál kisebb "porszemeket" fogja meg.
Ne használj sportlégszűrőt.
Maradj a gyári légszűrődoboznál, utcára tökéletes (csak jó nehéz kivenni a szivacsot belőle ).
Köszi szépen a segítséget... megpróbálom... És még annyit... mitől jobb a sportlégszűrő mint a rendes? Meiket érdemes inkább használni? Légyszi írjatok... Köszönöm
Jó vicc:)
"Olyan gondom lenne, hogy van egy rs125-ös apriliám... " Ha ez neked gond... add el... Én örülök, hogy van egy, sőt ha kettő lenne, még jobban örülnék.
59478 hozzászólástól olvass
Meikre gondolsz pontosan? Mert oan konkrétan nem igazán tudom
olvass lejebb 1 picit és megtudod mi a probléma, pont ez most a téma
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy van egy rs125-ös apriliám... Semmi baja nincs, nagyon jól megy a motor! Egyedül csak annyi hogy 5000-6000 között kicsit dadog, de ha továbbpörög már semmi baja. És minden sebességbe ugyanitt. Mi lehet az oka? Jó lenne ha tudna valaki segíteni! Előre is köszi!
ki tud vmi jó megoldást a kipufogó cső és a kipufogó nyilás megfelelő rögzitésével kapcsolatban? mert eléggé csörög az egész de amikor kézzel erősen nyomom akkor nincs semmi hangja de ha elengedem( már rögzitve van a 2 rugóval) akkor ugyanugy csörög.... nem motorral van gond és azért csörög... Köszi elöre is
Dunaharaszti Hosubában?
Holnap elvégezzük a "beavatkozást"
jaj nagyon remélem ez a baja:S
annyi mindennel próbáltuk már:(
NEM akarlak sürgetni de mint mondtam én is ezzel a problémával küzdöttem mint te
kipróbáltunk mindent (pl másik gyertya beállítás stb stb )

És jött a csoda : RONCSOLÁSSAL JAVÍTÁS

Azóta ................