Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem válaszoltál, nem tudom, hova küldhetem a mintát.
index menyi kéne? mert azt tudok adni, meg van enyhén sérült kormányvégem is... msn :)
Ezenkívűl kormánysúly, és fehér búrás index('06-), és olcsón valakinek vmi fasza rendszere?
Ha valakinek van felesleges (szép) hátsó sárdője csavarral együtt akkor azonnal megvenném.
Eladó RK O gyűrűs 520as lánc 250km-t futott vadi új.
7900
Eladó Mikuni TM 34 síktolattyús karburátor.

Érd.:20/376-2293
Lemértem a csapot
A szűrő átmérő 10mm
A szőrő magassága 30mm
A tankba felmenő cső 90mm-ig egyenes és oldalra 50mm-t áll ki
Felfogatás: Furatközép 34mm, fura 6,5mm
de ha megadod a motorod alvázszámát akkor keresek hozzá csapot
meg.
mito: ment susmuss
akkor van 94es extremához Benzincsapom 5000ft ért
vagy komplett tankom 15000ért

ha érdekel 06205140810
Holnap lemérem és felteszem ide a méreteket, ha megfelel
nekem nem jött mail
robogotuning: csak a csap méretei kellenek, tankom van:)
125ccm aprilia rs rotax123-as blokkal szerelt motor bontása! Hibátlan futómű,fékek,blokk...stb érdeklődj emailon mert ide ritkábban járok
patvaros87@gmail.com
Üdv:Zoli
A benzincsap méreteit meg tudom adni, de tank az nincs raktáron.
De csak holnap tudom megnézni.
Igazad van de ha akkor megrendeled akkor megkaptad volna azon az áron. Eddíg még mindenkit sikerült kiszolgálni a megrendeléskor megrendelt áron, ezt is megkaptad volna.
Viszont máshol vetted meg ezen a 12.900.-Ft-os áron.
Az a helyzet, hogy a Webáruházunkban fennt van 8000db termék és ennek a 8000db terméknek a karbantartása egyenlőre nagyon nehezen megy, de már dolgozunk rajta, hogy ezt javítsuk.
Mit tehettem volna. Mondtad, hogy mennyiért vetted, ezért mikor felraktam a képet megnéztem a lista árát a terméknek és az 12900.-Ft. Sajnos ezért kellett módosítanom az árat.
Lehet neked irtam emailt...a tankcsap miatt...
Nekem van egy extremába való benzincsapom 5000FT ba...
vagy vidd el a komplett tankot 15000be azis jó nekem...
ehh.
"Lehet nálunk láttad a csapot 8750.-Ft
RS125 1999-től"

most meg 12.900
Ez nagyon nagy volt, én mégis Literben mérve lennék rá kíváncsi!
köszönöm
szerintem kérdezd meg a robogotuning.hu nevű forumozot vagy akár szerintem irhatsz és nekük emailt:D bár most néztem az oldalát tegnap még 9 körül volt a csap, ma már 12900 ért van fenn:D lehet az én hatásomra mert amit bemásoltam ott kb ilyen áron volt:D szerintem tud neked segiteni
megtudnád nekem nézni, hogy mekkora az átmérője, meg hogy mekkora a lyuk a tankon ilyesmi?
derbi gpr 125 öt 2007-es kevesett futott 7800-at.
karcmentes állapotban ár alatt.
ár=455eft
Pláne, hogy még a hüvely sem acél, hanem öntöttvas:)

Nagyon régi motoroknál volt öntöttvas a dugó is.
Manapság iylesmit csak nagyon nagy, és lassú fordulatu stabil vagy hajó motoroknál követnek el,olyan 60 cm körüli dugattíúknál.
én agip racingot 1:35-be keverek .. ~13000 km óta tökéletes
Vasdugós?...mert az hogy acél hüvely az ok.De ilyet h vasdugós még nem hallotam.
egy kérdés: perselyezett vasdugós hengerhez mekkora arányban keverjem benzint? (én kiiktattam a különolajzást rossz tapaasztalatok miatt) aludugóval 50:1 arányba kevertem.köszönöm