Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nekem 110-120 körül megvolt tegnap asszonnyal.
Ok. Bence. Mostmár legalább tudom, hogy veled előre semmit sem kell egyeztetni,mert úgysem fogod tartani magad hozzá! És már megmondtam, hogy semmi közöd nincs hozzá, h mire költöm a pénzemet. Inkább maradj kussban, mert kettőnk közül nem én változtattam a feltételeken. Vita lezárva, menj pályázni, érezd jól magad, de engem soha többé ne hivj el , mert úgyis kitalálsz valami más időpontot - nekem megvan más bajom is ,mint azt figyeljem hogy bence őméltóságának mikor jó meg mikor nem.
és itt a vége fuss el véle.
jajj most lebuktattál! én akarok kibújni szánalmas kifogásokkal csak hogy ne kelljen menni vasárnap túrázgassál és szórd a pénz
egyébként rettentően örülök, hogy neked mind1, mikor mész, kurvára jó neked hogy ennyire ráérsz, meg pénzed is minden pillanatban van. Remélem azért hogy nélkülem is jót fogsz szórakozni.
amúgy meg várlak baglyot eregetni csillabércre a telihold után, de ha nem jössz pofán leszel verve..
én valami mártély mindszent mártély túrára gondoltam, 130as tempóval (mindszent és mártély között) :)
Na idefigyelj te pöcshuszár,
1.lebeszéltünk hetekre előre egy időpontot
2. nagy nehezen elintézem hogy aznap ne legyen semmi program, legyen lóvém, stb
3. erre most te benyögöd hogy szombat
4. aztán kitalálod hogy jövőhét

szerintem meg pont te terelsz. vasárnap, az előre megbeszélt időpontban ráértem volna. de mivel se nem vagyok időmilliomos, se nem vagyok kiskutya ,hogy az első szóra ugráljak, igy azt javaslom az arrogáns hszeid helyett inkább fogd be a kis pelyhes szácskádat, és ez nagyon komolyan mondom.Tanulj már egy kis tiszteletet meg korrektséget baszod...
Valami Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes kerülőről lenne szó. 80-as tempóval. Ha tudok valamit majd írok.
terelj csak.. tudtam hogy nem fogsz jönni
pénteken kb. du 4től 7ig érek rá, tervezem is hogy kerülök egyet. Ha tudsz valami részletet, szólj.
most vasárnap lett volna jó.. mind1.Amúgy sem fogok már az idén sokat motorozni, inkább rakom el a lóvét, hogy jövőre megvehessem a nagyobb vasat. Arról nem is beszélve, hogy mennyire ideg lennék ha most törném össze, mikor tavasszal eladom.
szeva, nekem 1x csinálta. Szerencsére elmúlt 1 nap alatt. Az volt az érdekes, hogy akkor nem érte viz, nem volt párás a levegő, nem is értettem.
Most épp megint 0-t mutat a kmórám, majd lekapom a jeladót és megtakaritom.
ŐŐ, most nem értem, hogy miért lettem egyből hülyegyerek, nem azt mondtam h negyüteműt akarok csinálni a kétütemből, hanem csak tetszik a dob...
Add el inkább a full power rs-ed, de ne másnak akarj látszani, mégha a hozzád hasonló hülyegyerekeknek is gyártják ezeket az alkatrészeket.
Ebayen van hasonló, viszont nem olcsó. Ha érdekel én meg tudom neked rendelni. Vegyél fel msn-re

Link: http://cgi.ebay.de/Arrow-Titan...
húú zej ó hír, nemtudnál adni egy linket, érdekelne egy ilyen dob, csak én nem talátam arrow honlapján...
A dob belsejébe nem látsz bele, lehet a perforált cső benne 2t-hez való méretű. Meg ez kissebb mint amit linkeltél, az arrow már csinál ilyen formájú dobot 2T-re is.
Az miben különboteti meg a motort a kétütemütől? Vagyis hogy hogy jó hozzá az a dob?
Mert ebbe egy kompresszoros blokk van úgytudom.
Gyere pénteken egyet kerülni, ha ráérsz. Hogy pontosan hol és mikor azt nem tudom, mert úgy jött az egész, hogy kijöttem a suliból és odajött hozzám egy gyerek, hogy én vagyok-e Dórinak a barátja... Mondom igen és mondta, hogy pénteken délután lehet lesz valami. Szal majd elválik mi is lesz.
igen még aznap mikor hívtalak..
ott rohadt a postán, és basztak értesítőt beadni
jó lett, kösz
Na megjött a cső?
Holnap mi lesz ringen?
Nah akkor hétvégén hogy lesz pályázás? Mert én meg egy-két rs-es megyünk le kecskemétre szombaton ha jöttök, ha nem akkor lehet, hogy csak kakucsig megyünk szóval gyorsan döntsétek el.......
párásodik még vkinek a műszerfal jobb alsó sarka?
arra is akartam menni csak szalagavató főpróba...