Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen! de magad is ki tudod iktatni!
Üdv! Az lenne a kérdésem, ha a 2001-es RS125ösömből szeretném kiírtani a 'lyukat' 5 és 6000-es fordulat közt, akkor ehhez elég e az ha a gyújtás elektronikát tartalmazó dobozt lecserélem egy fojtatlanéra?
Keveset kap, azért fehér. Őzbarnának kell lennie.
Jah most már látom eddig nem vettem észre. Kössz
Csak hogy legyen valami a topic témájába beleillő is:
Mi a vélemény a gyertyaképről? A gyertya BR10EIX. Az apró fehér felrakódás mi lehet az elektródán és a porcelánon?
Mennyivel normálisabbak? Ne haragudj, de az 'új' és az 'ujj' szavak helyesírása kb általános iskola 4-5. osztályában már elvárás. Erre reagált Tyt a maga pikírt stílusában. Talán érdemesebb lenne okulnod, mint megsértődni.
Amúgy meg azért vannak a hirdető oldalak, vagy az adás vétel topic hogy a hirdetések ott legyenek.
Na neked mi a problémád Tyt? Kíváncsi lennék ? Felraktam egy kérdést te meg itt elkezdesz szövegelni! Menyivel normálisabb emberek vannak a mito fórumon. Kár hogy írtam ide.
kb
"Leírás
Eladó egy frissen dugózott Cagiva Super City 125 rendszámmal friss műszakival. A motor szép állapotban van kisszeb esztétikai hibákkal. Gyári fényezés, Ujj aksival, Ujj dugóval(Vertex), Ujj elsőkerék csapágyak(SKF), Ujj Ap racing fékbetét, és Ujj Pirelli MTR01 Dragon első gumiabroncs."

szerintem senkit nem érdekel, de ha el akarod adni, tanulj meg írni :D
Sziasztok valakit nem érdekel csere egy Cagiva super citire? Itt a link nézzétek meg! http://www.hasznaltauto.hu/3128712_cagiva_super_1992
Sziasztok! Eladóvá vált az Aprilia rs 50-es motorom. 1998 évjáratú minden működik rajta. Az ára: 200000Ft Csere érdelene Aprilia Rs 125-re 250FT -ig ami 50-es ként volt használva. Ha édekel akkor hívj: 06-20-592-2286 vagy E-mail:gulya.janos@freemail.hu vagy vegyél fel msn-re: gulya.janos@hotmail.com
Egész szolid árak vannak itt... "122 es lamella +kosár 60 ezer"
28 as karbi 18ezer"...
ha veszel segédvázat meg fejidom konzolt akkor jó
a régebbi rseknek az idomjai jók a legujabb modellre? valaki próbálta már rárakni?
Figyelmetekbe ajánlok pár cuccot b http://www.kepesmotor.hu/onroa...
köszi
320-as féktárcsa eladó
Ebay:)
Itthon lehet ilyen plexit kapni valahol?
Szívócsonk eladó zsír új egyszer sem használt, tévedésből vettem meg. Az állapot magáért beszél, repedésmentes. 42mm-es belső átnérővel. Új ára 11500 Ft én 8000ért odaadom.
Az előző hozzászólásokat olvasva láttam, hogy valakit az érdekelt milyen olajat tegyen a különolajzás tartályába!? Én bátran merem állítani h az Agip Speed 2T lesz a legmegfelelőbb! www.koper.hu oldalon 2600 Ft-ért meg lehet rendelni! Én személy szerint 13.000 kilométer megtétele alatt csak ilyen olajat használtam a vasba és semmi gondom nem volt vele! Ezzel az olajjal még a 12.000 fölötti fordulatszámra is képes a motor még akár 6.-ba is! :D
Helló!

Aprilia RS 125-öshöz szeretnék Agip gear synth sae 75w-90 hajtóműolajat vásárolni. Keresgéltem az interneten és nem találtam... Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet beszerezni?

Előre is köszönöm!