Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azér egy sprint 2t-től nem fog széthullani..
Sziasztok!
Kérdésem lenne ismételten csak!
Jöttem haza Kecskemétről, és sajnos figyelmetlenségemnek köszönhetően indulás előtt nem töltöttem teli az olajtartályt!
Mikor felvillant a lámpa, azt gondoltam h hazáig csak ki húzza!
Hát sajnos nem bírta ki!
Budapesttől pályán jöttem végig és a MOL kuton vennem kelett valami olajat szegénybe, mert nagyon szomjas lett hirtelen!:S
MOL SPRINT 2T és Arol 2T-jük volt!
A Sprint 2T-t vettem, és kb úgy jöttem vele haza 50-60Km-en keresztül!
Mik lehetnek a következményei?
Mennyire kaphatott a blokk?
Segítsetek lécci!
Köszi szépen!
Széles utat!
digit kijelző 2006tól van
nsr-t hanyagoljad
Hello Mindenki

Tervezem, hogy a közel jövőbe veszek egy 25ös RS-t. Bár még nem biztos, hogy ő lesz a választásom, sok a rivális, lehet hogy 4T lesz belőle és cbr, yzf, de jókat hallok nsrekről is stb stb :) Sőt, erősen gondolkodom a KTMeken is, érdekel a cross "stílus" is

Lényeg, hogy szeretnék véleményeket hallani a moccról, milyen is ő valójában, jó és rossz tulajdonságai, ha esetleg van budapest környéki, össze is futhatnánk, nekem van egy TZR 50esem.
Egy kérdésem is lenne, LCD kijelzős műszerfalak hányas évjárattól vannak?

Hamarosan kezdem a 25ös jogsit és ahogy tudok dolgozom is szünetekbe.

Az utolsó hszeket visszaolvasva, Adamfzrhez is lenne egy kérdésem:
Hogy érted azt hogy öblögetni kell? Power szelep miatt? Tudom nem nekem írtad, de kiváncsi vagyok

Előre is köszi a válaszokat,
Andris.
hali!

átalakítás nélkül nem megy rá sajnos...a tőcsavaroknál nem fog passzolni!
oylanra vigyázz, amihez itt is kevesen érteenek, hogy okosan kezeld azt a kétüteműt.. pl ha hegyen mentek okosan erőltesd, néha én pl behúztam a kuplungot túrákon és öblögettem párat, abból baj nem lehet, de olyat ne nagyoncsinálj hogy erőltetés után kuplung be vagy gáz el (vagy kettő együtt) me ragadásgyanús lesz a helyzet, meg hát lefelé is okosan, akkro nem lehet baj. ami a rákfenéje az ilyenenk ha nagyobb motorokkal megy az ember, óhatatlanul nem a kényelmes tempót tartja az ember
Vigyél magaddal elegendő jó 2T olajat. Legyen tele a tartály és még vagy 2 liter. A váltóba cserélj olajat, de legalább ellenőrizd le az olajszintet, hogy biztosan legyen benne elegendő. Esetleg a maradékot vidd magaddal, ha bármi történne.
Láncot takarítsd el alaposan (brigéciol) és láncápolóval fújd be. Egy teli láncspray-t is vigyél, el fog fogyni.
Levegőszűrő tisztítást se hagyd ki.
Tartalékgyertya sem foglal sok helyet, és hasznos lehet.
Szép reggeleket a népnek..... Most indulunk dicső fővárosunkbol kecskemétre pályázni mert a kakucsring gokart verseny miatt zárva van. 4 rs-el megyünk szóval elég jó lesz aki ráér az jöjjön... nah uff a népnek
Hy!
Lenne egy kérdésem. Pegason 123-s henger van, rámegy-e a 122-s?
Előre is köszi!
akkor már késő lesz. Szükségetek van egy vezetőre/marketingesre/pénzügyesre. Na ez lennék én Az integrált vállalatirányítás megköveteli a stratégiai gondolkodást és a hatékony működést :)
Még most készül a hajtómű, tevezés alatt a váz, szerintem december vége mire oda kerülhet, de szükségem lenne egy árajánlatra feltétlenül. Ennyire komolyan senki nem építette még meg ezt az autót, aztán nagyon szépet akarunk, remélem majd meg tudunk eggyezni. Annyi hogy ehez nem lenne semmi minta, csak meglenne a váz rajta minden cuccal, meg egy látványterv, hogy kb így kellene csinálni. Ez is vállalható lenne?
faterék is nagy üvegszálasok csináltak síboxot, kenut, meg öcsi motorját javították mikor mindig összetörte
őőőőőőőőőő... huh.. okés megbeszélem haverral és feltétlen visszaírok. bár csak jövőhéten találkozok vele.. nem tudom menniyre sürgős..
Szia. Mi építünk az egyetemen, egy ilyen levegő hajtású autót, és arra kellene lehetséges komplett idomzatot csinálni. Egy gokart szerű járművet kellene elképzelni. Ha írnál, hogy kb mennyi pénz egy ilyet kivitelezni, azt megköszönném. Nagyon jó reklám lehet egy induló cégnek, mert több helyen ki lesz majd állítva ez a gép.Esetleg privátba is írhatnál.
Még egyszer le mennénk Horvátországba mielőtt megjön a szar idő. Délen még elég jó idő van. De csak egy hétvégére
hova mennétek ? :)
Amúgy ha jól felkészíted a gépet beválalhatod
Hello!

Szerintetek rs-el neki lehet indulni egy kb 2000km-es túrának, csak érdekelne mert tervezgetnek egyet haverok és lehet én is elmennék. Nem arra gondolok, h szétmenne a seggem mert azzal tisztában vagyok hanem maga a vas bírná e?
Okés ha majd nagyon sok megrendelésünk lesz és nem bírjuk akkor te leszel az első akinek szólok ha munkaerő felvétel lesz
Jah full jó ez a név
köszi
Meg,fel is van adva
sms-t megkaptad?
1.17.7-et júniusban a versenyen
amúgy a nevednek van köze a How high c. filmhez? már régóta akartam kérdezni
beszállok a bizniszbe.