Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés mert pont most vennék pályaidomot
mondom egy pár nap és lesz árlista.. csak előre beírtam hogy tudjam hogy érdekel-e egyáltalán vkit. de mivel igen ezért már holnap sürgetem a dolgot és rögtön írok hoyg mi mennyibe van
enyémre full pályaidom tankborítással első sárvédővel mennyibe lenne?
ha lessz iolyan jó áron majd engem is érdekelne;)
Kocsi témában még egyelőre nem dolgozunk.. de ha majd mégis akkor feltétlen szólok
Motorháztetőt csináltok?(kocsira)
Csáó

Ha valakinek kell a gyári idomszett helyett pályaidom hogy azt zúzza meg és ne a gyárit vagy a gyári idomszettből egy másolat vagy csak akár egy javítás a motorja idomjában az feltétlenül szóljon. Továbbá egyedi ötlet szerinti idomokat is tudunk csinálni, szóval bármit ami kell. Ezek üvegszálból készülnek. De hamarosan szénszálas idomokat is fogunk tudni gyártani. De egyelőre csak az üvegszál van. Szintén vállalunk fényezést, replikák fényezését, és airbrush-t. Árlistát egyelőre nem tudok még adni de a napokban kész lesz. Ugyanitt ledes index műgyantás foglalatban extra mini méretben kb örök élettartammal. Ha bárkinek kérdése van írjon.
Idősebbik nővérem és köztem 19, másikkal 13 év van. Mikor megszülettem, a szomszédunk besértődött, mert azt hitte, hogy nővéremnek a fia vagyok és nem akarta elhinni, hogy mégse. Fél évvel később átjött bocsánatot kérni.
Nem azt mondom, hogy semmit se lehet rajta dönteni, mert szoktam azért szépeket , de elkezdeni gyakorolni a térdelést, ezekkel eszembe se jutna.
Aszalós Ádám száma még mindig 06-30-510-4282?
bratyóm 12 évvel idősebb nálam :) Akkoriban pesten dolgozott az Imperium Galactica 2-n meg a következő játékon programozóként, és nem keresett rosszul. Mondjuk most sem :D
na a burzsoázia.. még rég mikor az ilynke kis parasztok mint én álmodni sem mertek volna
bratyómnak volt bravoja még rég, nagyon fain kis gép volt. Bár az gyári volt :)
hehe, az vaddisznó lesz :)
a felnit 2x próbálták lelopni, először megzavarta őket vki, másodjára már így találtuk a ház előtt a kocsit :S
ja, ezé ha teleleszek, majd megy a fiat alá a 4WD lancia hajtás valami szétbaszos hozzávaló motorral.
az örülök, és elég szép kocsi, szal nem rossz.
a feltűnő kocsikkal csak a baj van, vonzzák a bajt. A kis 206osunk meg van rakva mindenféle igényesebb optikai tuninggal (vagyis meg volt, mivel apu miatt downgradelni kellett az m5 tükröket meg a sőtétítést).
Itthon nekimentek 3x áruházi parkolóban +1x pláza parkolóban, 2x összetörték, kinn franciába 200.000 másik 206os között 3x törték fel egymás után zsinórban. Itthon lelopták az alufelniket róla a ház előtt, és még tudnám sorolni. A tolvajok meg a suhanc cigányok gerjednek a tuningos autókra, és késztetést éreznek hogy valamivel megkárosítsák.
hát van egy kis különbség, de nézd a jó oldalát, a fiat legalább nem feltűnő :) Amúgy meg örülj hogy van fiat :)
bazmeg.. ha nem linkeskedik az eladó hogy nem veszi fel a telefont miután megbeszéltük a dolgokat most iylenem lenne a fiat helyett..
wow, érdekes járgányok, de nem rosszak :) Buszról nincs ilyen képed? Rendes nagy buszról
ezek közül bármylik jöhetne azonnal, fiatba be se ülnék talán többet.