Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz:D
meg látom tükrök nélkül használod a gépet?! a tied ugye '06-'07es? mert ha igen akkor megszabadítanálaka tükröktől ha neked is megfelel? szertnék az enyémre rövidebb tükröket rakni...
Hello!
Az elérhetőség (valamelyiken csak eléred. ):
camubiker@citromail.hu
06-30-9317-021
06-2
6-340-642

2011 Budakalász, Attila u. 26.
aztafszom
tudnál egy elérhetőséget adni?!
nevezett úr egyetemista, utcai motoros.
Mondmom, Pedróza(Malek Gábor) egy 1974 es léghűtéses motorral első ülésre, úgy, hogy korábban soha nem ment még a pályán sem és a motorral sem 1,36 versenyben, tehát nem zavartalan körülméynek között.
1,30 jó idő, én a közelébe sem jutnék még helikopterrel sem, de azért egy modern sportmotorral nem teljesíthetetlen.
myvipedre írtam egy levelet, válaszolj majd rá
kösz
Muresan is a 125ös Rsw-vel 1:15öt ment, de én nem ezekről beszélek.
én az átlagos utcai motorosokról
nem hiszem h vki egy gyári Rs-sel 1:30at megy az Euroringen
2:11 azzal az idővel Alpok-Adria 125 Sportba Dobogóra nemjutsz fel...
2:08:9 a pályacsúcs 125 Sporttal...Mostani versenyen a leggyorsabb köre is ennyivolt az elsőnek (Alex Radman)
125 GP vel meg asszem 1:56 vagy 57
GNANI Gabriele 1:59,598
volt az 1:59 is
én azé lehidaltam a hringen arra a (ha jó emlékszem) 2:11re amit 25össel nyomtak..
Attisrace meg 1,19 et, egy 15 éves nsr sp vel de ezt már tényleg csak szemétkedésből írom
Pertó 1,38at ment , Pedróza elsű ülésre, egy uygan oylan 1973as léghűtéses 250es yamahán 1,36 ot, szóval, az 1,30 rs-sel nem hihetetlen.
(igaz, Zsombi meg 1,28at totál széria Etz vel:)
hmm most olvasom h 1.30 az euroringen, akkor te vmi űrhajóval mentél v csak nagyon tudsz
Pénteken megyünk 3-4 25össel Kakucsra. jön majd vki ?
gondoltam szólok előre
első gumi nem köll? d208 még pár ezret elmegy
még nem hallottam róla de ha holnap elmagyaráznád mi az azt megköszönném!
sztem offos majd időmérőn edzek xd
menj fel a ring honlapjára ott van minden..
nekem 150km csak:D
értem
és az mitjelent? +nekem nem annyira jó mert a világ végén lakok;) szal a péntek jobb nekem ha lessz majd még esti mocizás
aszalósnak amúgy is augusztus 25én vége lett
csütörtök sima nyílt nap
mi lessz akkor? aszalós vagy mi?