Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere okt 1én hringre
a need for speedel gyúrok rá keményen amúgy sajnos nincs rá lehetőségem :D
vki nem tudja honnan tudnék szerezni hátsó kerékhez tengelyt? mert szét ment a menete és nem tudok rátenni anyát... ha van vkinek irjon... köszi
mondtam hogy jövőre! egy versenyre nem megyek.. te meg inkább gyúrj h ne utolsó legyél meging:D
hello: ma tudtam feladni bocsi...
holnap elvileg ott lesz.
hello:nekem csak komplet power szettem van =30eft
külön nem tudodk powernyelvet.
akkor jöhetnél te is aprilia kupába vagy dunloapba
Sziasztok Rs-esek!Tudom hülyeség megkérdezni pont itt, de mi a véleményetek a 125 RS REPLICA 1992-es modelről?Őszintén!
Ha hátra 150-es gumi kéne a motoromra, a Metzelerednek már lenne gazdája.
fenti kanyar( a célegyenessel szemben)
nekem a legnagyobb sebesség a menti kanyarban volt ami 130km/h
be kell állítani rendesen mert én is csak 150-155körül mentem,.
nem értem most mit ártottam én neked? nekem semmi bajom nem volt veled és szívesen mennék a ringre amikor vannak ott mások is! És az sem érdekel ha nem én vagyok a legjobb mindenki más! Én csak Bencének szóltam be mert eddig akárhány hozzászólást írtam neki mindíg bele kellett valamit okoskodnia! Én ugyérzem téged nem bántottalak meg semmivel de ha igen elnézést kérek! és ha mész akkor szívesen veled tartanék! egyébként elhiszem hogy annyit mentél mert én 1:30.55 volt a legjobb időm de az egyenesek ben a fojtott rs nem megy úgy mint egy poweres, de holnaptól az enyém is az lesz! ha minden jól megy! és a gépkönyvben nekem 8-as gyertya van írva de ez folytott és én amugy 10-est használok mert mindenki azt mondta hogy az kell bele!
nemtudom mi van ma velem szenilis vagyok biztos 18 évesen a hungaroringen menetm annyit xd
Jogos kérdés, mi a fasznak kérdezed meg ha ennyire jól tudod?
voltál már ott egyáltalán? a srác amelyik a mulkor a legygyorsabbat ment egy 750-es pálya gsx-el ő ment 1:20.5 megnéznélek hogy hogy mész egy 125-össel annyit! Fater is csak 1:18-at tud menni az R1-el! te nem a gokartpályán mentél?
2.28 at (lökdösnek itt)
nah megvan hirtelen nemtudtam miről beszélsz:D szal az e. ringen jah annyi volt:D d207 el xd most a ringen mentem (2. pályázásom) 2:37.8 at
jah nem elírtam
bocsesz
1:27.8 te kis köcsög
Mond meg hányadikán és ha ráérek ott leszek! 1:36 és első pályanapod? maradj már!
fogdd be a pofád és gyere októberben versenyezni
öregem már megint kötözkötsz? Neked valami bajod van az elméddel, de ez most nem jött össze haver! Megmutatom a fojtott powert! Ha annyira okos vagy mért nem tudod milyen az? ugyan olyan mint a rendes power nyelv csak fixen van! Ennyit rólad és a tudományodról!
Te LÁMA!
de ha ilyen kurva okos vagy, miért kéred ki a véleményünket?
milyen az a fojtott power nyelv? kíváncsi lennék rá