Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen igazad van már kb 3an mondták hogy 10es kell bele de szerintem is 8as kell.. azt tegyél bele
Van 2 szett gumim eladó, ha esetleg kellene.

Dunlop D208(110/70ZR-17+150/60ZR-17) Az eleje az még teljesen jó, a hátulja már eléggé leharcolt, füstölésre jó... Az egészet odaadom: 8.000 Ft-ért. (1. kép)

Metzeler Sportec M3 (110/70ZR17+160/60ZR-17) Nagyon jó állapotban lévő gumi, alig használtan, pályagumira cserélés miatt eladó! Nagyjából 4000 km-t használtam a gumit.
Ebben benne van 2 óra pályázás.
A szett új ára: 75.000.- környéke...
Odaadom:15.000. Ft-ért a szettet. (2., 3., 4., kép)
nekem fojtotté az van Lemezzel együtt !
misoc! Pénteken adtad fel a csomagomat? Mert mára vártam de holnapra itt kellene hogy legyen!

Üdv Ádám
power nyelve nincs senkinek sem?:S
8-as kell bele.
ez tuti
gépkönyvében olvastam...
Aprilia rs 125-öt alkatrészek eladok!
érd:705377495
gyári fojtott rs-be 8as megy. ha nyitott a rezó csak akkor megy bele 10es.
NGK BR10EG a belevaló. 10es hőérték, ez 100%
1. Hát pedig 93 óta gyártják ezeket. :)
2. Az kizárt, hogy az RS-nek 8-as legyen a gyárilag előírt gyertyája. Próbáld meg 10-essel.
10es kell bele
azt hittem h. azt a kasznit csak '96 óta gyártják..
am új 9-es gyertya van benne/8-as az előírt/
eladó
új dellorto 28-as karbi 8ezer
rotax-122-123 karcmentes gyári rezó 8ezer
vanucci egy részes púpos 58-as bőrruha 80ezer
Te amúgy miért csodálkoztál rajta, hogy 93-as az NSR-em? :D
tegyél bele új 10es gyertyát
ooo faszom
most kevésbé darál.
de 9-10 ezernél durrog és leál a motor.
most mi kénköves faszt csináljak?
Csak azt mondd már meg kedves drága barátom, ha hétköznap általában délelőttől este 6-8ig benn rohadok az órákon, akkor mikor tanulok ha nem a hétvégén? Azt értem én hogy gimiből elszabadul az ember délután 2-3-4kor, de ez itten más é! A reggelt meg meghagyom a kondizásra :) Ettől még egyáltalán nincs kizárva hogy megyek! Az alábbi tényezők függvénye:- mennyit kell tanulni, -lesz e a lóvé akkor, - lesz e valami családi tennivaló vagy program (én vagyok az ügyeletes scheffeur)
Ha az alábbiak klappolnak, ott leszek!
vasárnap nincs zh nincs suli szval ráérsz:D
Nem tudom, ez még eléggé távoli jövő.. Addigra bejönnek a zh-k is, szóval még ki tudja. De lehet, ha igen akkor csipogok.
jössz akkor?
És ha az előző tulaj azt mondja hogy 200at megy? Erre soha nem lehet hagyatkozni...próbáld ki..fasza egyenes úton szélcsendben kihúzatod és megtod mennyit megy...A gyári rezó meg kalap.... tele katalizátorral meg kipuffgáz visszavezetéssel meg minden szarral...a torokba bele "gyürve" kis buzi lemez ilyenek...
ha eladom egyszer a mocim, az új tulajnak azt fogom mondani hogy 210et megy, mert úgy látszik ezek a mai fiatalok minden faszságot elhisznek :D
Géza az elektronika fojtásról beszélt, 5-6ezer közötti torpanásról van szó. Ez nem befolyásolja a végsebességet.
A 180as véget meg ne hidd el, mert túlzás.
Gyári kipuval tényleg nem szeret 11fölé pörögni..
fojtásra gondolsz?nemhiszem...
azelőző tulaj azt mondta h 180-at megy szal nemhiszem..
Sztem gyári rezóval 11E-nél nem is pörög nagyon tovább, a 6-7E-es dadogás pedig lehet az elektronika miatt van, hogy még benne az a biszbasz.