Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaj szurkoljatok ma...:S
Remélem 'csak' a légszűrő lesz a baja...:S
(darál 6-7 ezernél és nehezen akar feljebb menni és csak akkor is csak 11-et pörög.(üresben viszonylag kultúráltan felpörög,de akkor is csak 11-ig))
Tyt
szept 27-én vasárnap gyere kecsóra!
hello: komplet power szett=30eft
Jáki vagyok, kb 10 perc az út nekem olyan 4 körül lenne jó. Mondjuk háromnegyed négykor a körmendi úti spár parkolójában?
igen valószínű hogy a ballansztengely hajtó fogaskerék vagy a másik műanyag fogaskerék törött el! Vedd le a bal oldali deknit és meglátod a hibát! ha valami nem megy irj ide! Üdv Ádám
Helló tudnátok segíteni nekem ? Valami berezonál a blokkban egyszer jó egyszer nem !
powert mennyiért adod?
igen igen rád gondoltam okéss akkor szombat délután küldök egy sms-t. mikor jönnél szhelyre délelött vagy délután? mer amúgy nem itt laksz?
miapiskota?
piskóta
ja... és azért még legyen rajta mit koptatni:D
valakinek térdkoptató van eladó? a kinézet nem lényeg, tőlem lehet hupikék is csak a tépőzárja legyen jó!
az EFI az nekem is világít. a karbiban van egy gázvisszajelző az baszódik el.... neem garis szal cserélik de am semmi baja attól :) nyugodtan használd
Hi, ha rám gondolsz Dani akkor sztem én voltam az:D, be is jöttél a kúthoz, aztán elmentél, ha jól emlékszem. Mehetünk motorozni, hnap szhelyre megyek. Itt számom, dobj egy sms-t h honap hogy érsz rá, vagy csörögj rám, oszt írok h mikor érek én rá:) 0620/206-7991
hali téged láthattalak valamikor rs-el? tankoltál ha jól emléxem. ha gondolod valamikor kimehetnénk motorozni nekemis rs-em van igaz egyel kisebb üdv: Dani
semmi ne törődj vele, legjobb ha lekötöd az elektronikát a karbiról
Aprilia rs 125 1996-2008 ig alaktrészek eladók.
érd:705377495
sziasztok

tegnap motorozás közben kigyuladt a figyelmezteteő lámpa és egy EFI nevű ikon a műszerfalon, mi ilyenkor a teendő, mi lehet a baj?
szia. ugyan ennyi
123as kéne nemsokára
mennyi?
Innen van:-9
Lion master első gumi, új, E szabványos.
6990.-ft 110/70-17 es méreben
Nekünk van( a kép is a miénk:-)
dugószett is van hozzá.

06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
Megvan e még a vhsb 37-es karbid?