Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamit tudsz már, hogy miért állt be a mocid?
ő tudja:D egyébként jelen stresszhelyzetben nézd el nekem
98-as évjárat
Hellotok, power rendszer érdekelne (elektronika és a mechanizmus is).

Egy árat írhatnátok, és hogy postai utánvétellel meg e lehet oldani

Köszi
a henger innen van, 5?000 http://www.motorozz.hu/main.pl...
de én okosabb nem lettem
az jobb oldali..
az a baloldali kezelőszerv az how much?
henger honnan van és mennyiért?
császtok, ki tud pontos infót adni nekem a külön olajzás, 'olajpumpa beállításáról, szerintem sokat eszik, most generáloztam a motorját, ,új simeringeket is kapott, de nem simering baja van, mert nem fogy az olaj a váltótol, de mégis beszedimagát, a motor még járatós, új henger + dugó szett , kösszi a segítséget, csáó ,aprilia MX 125
Mitohoz a gyári service manual az Agip Speed et ajánlja ugy sztem ez az olaj már akkor is létezett (1990) mert a könyv is a kereklámpás gépekhez van nem az evokhoz...
guminyomással volt valószínű, meg valahogy nemvoltam 100% ban ott a pályán...
féktávokkal nemvolt nagygond de a kanyarsebesség az 5-10km/h val kevesebb volt mint szokott lenni.
Mi volt a gond?
aprilia rs 125 rotax 122-es alkatrészek.
érd:705377495
jahh mert szar volt a célra rágyorsítás minden körben és elég kula időket mentem magamhoz képest...próbálgattam íveket de egyszerűen nem ment a kanyartempó

köszke
Nagyon csóváltad a fejed célegyenesbe amúgy jól mentél
Pirelli Diablo Supercorsa 20-25-30000/garnitúra
Pirelli Dragon supercorsa 25000/garnitúra
Dunlop D209gp 25000/garnitúra
Dunlop D208gp
Dunlop D208

Hamarosan lesz egy RS 125 is...ahogy van komplett cakk pakk...akár mindennel...(fémfékcső, kipuff, gumimelegítő, fékbetétek, pályaidom, stb)

érdeklődni 06205140810
kicsit karcos oldalidom keresi meg gazdajat
Mindegyiknek megvolt a saját gyárilag előírt olaja. 90es években szívlámpás rseknek pl az IP volt, ezt jelenleg is ajánlják hozzá, bár az országba nem láttam még sehol.

Nyilván elmegy szinte bármelyik fullszinti olajjal, csak nem mindegy, hogy meddig és mennyi felesleges lerakódással a dugó tetején, hengerfejen, poweren stb.
Ezeket olyan szépen megfogalmazzátok. De holt voltak ezek az olajok 1988 ban, mikor kijött a Mito, az AF1, az NSR?
Az "kell" bele! Biztos nagyon jó olajok, de nem csak és kizárólag ezek jók.
Simsonos időkben jártam oda.. Rohadt "zsidó" patkányok.. Oldalkosár utcai sokkal jobb, csak van amit ott nem lehetett akkor kapni.
Sziasztok.Valakinek nem akadna egy elfekvő kipufogó vég?Arrow,leo-vince vagy vmi hasonló.csak orditson
hát csak mert ez számomra egy különleges eset, hogy ennyire szétmegy a váltó, aztán gondoltam akkor már megkérdem, hátha tudtok valami okosat mondani, hogy mi történt, meg hogy nehéz lesz -e rendbehozni a masinériát. ( + a nicked is szimpi )
szia, épp alkatrészre várok, hogy visszajelezzen 1 srác. utána ha létrejön az üzlet akkor októberre kész

megkérdezhetem, hogy miért kérdezted?
tudtommal még szerelőnél van
nem tudjátok, lett e valami fejlemény noisia motorjával?