Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rájöttem a módjára, hogy hogy nem kokszolódik szét a castrollal a power nyelv... Fordulat mindig 5-6ezer felett. Régi szokásom, hogy 3-4ezernél elváltogattam városban. Most inkább húzom, pörgetem, és így jó :)
2 alatt nem is gondolkozok. Általában nagy mennyiségben vásárolok, ha postával van.
Repsol Moto 2T Competición, most ilyet sikerült szerválni.
posta 1000ft szval 2dbnál már megéri
Nálunk meg - ha éppen van - legjobb esetbe 3300-3500. Majd lehet érdeklődök még olajjal kapcsolatban.
igen, igazad van.
A repsol sintetico csak félszintetikus lenne? Én úgy tudom h teljesen, csak közepes teljesitményű motorokhoz.

"MOTO SINTETICO 2T 1 l
Szintetikus motorolaj kétütemű motorkerékpárokhoz. Használata különösen ajánlott átlagos igénybevételnek kitett korszerű motorkerékpárokhoz.

lehet de csak 2700ba tudok hozni
Lehet még tőled olajat rendelni?
ha azt szeretnéd hogy kokszos legyen minden csak hajrá
Gyerekek csak a Castroll!
Nekem az NSR 1-2-3-4.-be 12000-et gyári rezóval simán kipörögte, amióta repsol van benne 11500. Meg gyorsabban is kipörgött. De ha lesz agipom akkor tudok pontosabbat mondani. Addig is nem állítom 100%-ra, hogy olaj miatt van. (Más mocimnál is tapasztaltam ilyet.)
Azért ne általánosítsunk bele a vakvilágba. Mindkét gyártó jópár féle 2T olajat kínál eltérő minőségi fokozatokban(szintetikus + félszint).
Agip Racing, Speed, Cross, + City, Tec
Repsol Moto Racing, Competicion, OffRoad, + Scooter, Sintetico, Town
Mindkét gyártó első 3 terméke teljesen szintetikus olaj, ami tökéletes biztonságot ad egy gyári állapotú motornak.
Na ezt ki fogom próbálni
Meg amúgyis agipot fogok majd venni, csak az autósboltba repsol van, és ezt vettem meg
Nekem speciel jobban ment. Alul annyira nem is, de fölül igen.
Mármint hogyértve van különbség? :)
Vagyis honnan veszed észre
Volt itthon fél liter agipom, miután elfogyott csak repsolt tudtam szerezni. Van érezhető különbség. [
akkor lehet hogy olaj, vagy pumpa.
Én most repsol olajat használok, tudom h nem olyan jó mint az agip, de ezt figyelembe véve power fölé ritkán forgatom :D
Full szint olaj és full szint olaj között is lehet ég és föld különbség. :S Persze más baja is lehet(ett) neki... Jobbulást a mocinak!
Hát, a városban néztem utoljára, ott igen. Aztán a körforgalom(ahonnan letekertem a szarvát) és megszorulásom között kb. 1km volt...
de amikor még mentél akkor normál üzemin volt, nem?
köszi
mikor megáll jóhogy 100fokos
olajpumpa esetleg? 100 °C-os volt a víz, amikor megállt.
egyáltalán nem biztos hogy az olaj volt a ludas.