Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg pólóban mászkálsz az NSR-el, ejnye ejnye :D
RS-hez tud valaki eladó fejidomot? festés mind1 csak ne legyen törve. 2000-es évjáratú forma.
Egyszer írta be valaki, hogy figyelmeztették a 21 kW miatt. De én is 20 kW-A1.
hátha valaki nemlátta, vagy új itt:

http://www.hasznaltauto.hu/3217944_aprilia_af_19
93
Így van
A rendőröktől egyáltalán nem kell félni ha stimmel minden papírod meg a rendszám is látszik szépen. A rendőr azt nézi h 125 ccm és kész azzal nem foglalkozik, hogy hány kw. Én eddig még soha nem hallottam olyat hogy valakit azért büntettek volna meg mert A1el vezetett rs-t.
Jaja elsö powernyitás után sok minden megváltozik az ember életébe! És most kérdem az "apuci tolta alád a motort" elven élőktöl hogy ha neki azt mondaná az apja hogy tetszik ez a motor?Vegyük meg!mert megtehetjük...akk mit mondana rá?Azt hogy hát nem kell inkább megyek azt dolgozok vagy 3 évet és addig nem motorozok inkább...?Ahelyett hogy azt mondaná hogy vegyük és amit a munkájával keres beletankolja...Ugyh nem értem az ilyen embereket annak ellenére hogy én nekem se muterék tették alám a Mitot...Az árának 60% át én adtam töbit muteréktol kértem amit aztán nyáron a fizetésemböl szépen visszatörlesztettem..
mer az ember jól elolvas mindent, meghallgat mindenkit, Holott utána visszagondolva már volt akkor egy ksi fura érzés a feje hátsó kis sarkában mikor elment jó messzire megnézni valami képen jólmutató motorkát, aztán az első powernyitás után elfelejtett alkudni is de ilyesmikbe mindenki beleszalad. AMúgy meg.. ránézel egy rs-re, és már elképzeled h húú de fogsz hasítani
Okés kössz az ötleteket, még van fél évem gondolkodni, de istentudja miért az RS felé húzok mindig... Thank you
Hát ha már ez is tétel valakinek, akkor inkább maradjon a motor a garázsban...
Egyébként ez azt jelenti, hogy a 2T motor kb duplaannyi olajköltséggel jár mint a 4T. A 2T motor 4000km alatt használ el 4 liter olajat (feltételezve az átlagos gyári keverési arányt, 1:50). A négyütemű sportmotorban is illik azért 8000, max 10000 km-nél olajat cserélni. Ja, és ott még jön hozzá a "méregdrága" olajszűrő is.
meg 800-1000km-enként egy liter jóóó drága olaj
Sima vidéki autósboltban. Talán az Unixtól jött.
jobb oldali idom eladó
szép állapot nincs törve meg egyéb hibák.
8ezer körül
Hello!
Megkérdezhetem hogy pontosan hol vetted a betétet?
Köszi
Ne érts félre, de az ilyen hirdetések helye az "Apró" rovatban lenne.
2 hete vettem a motorba Ferodo Platinum betétet 5e-ért. Boltban.
Ha mindegy neked, hogy 2 vagy 4 ütemű motoron ülsz, akkor válaszd inkább a 4 üteműt. Egyszerűbb lesz az életed.
Gyári állapotban kímélet nélkül fogyaszt 4 litert. Max 5-öt. Ez olyan vállalhatatlanul sok lenne?
mert egy aprilia sokba fog kerülni az biztos. előbb a fogyasztásban, utána mikor összebaszod a motorját. ezek a cbr125-ösök meg rossz viccek.
hallod tesa. ha rám hallgatsz veszel egy 125-ös varaderot és boldog leszel sokáig. nem viccelek. ne a legújabbakat, a pár évvel ezelőttiek jobban néznek ki. Az nem képéezi nevetség tárgyát majd soha, sehol. Vegyél azt! még valami jó kis alacsony részletet is biztos ki lehet találni rá, elég új motorok. Egy jó dobbal szétbasz a hangja is.
Talicska talicska talicska:D:D:D tudod mi a baj a te olajoddal:D? hogy azis tölemvan:D:D:D:D:D nah szedd ösze magad megyünk inni:D
Üdv! 2 dologban lennék kíváncsi annak a véleményére aki szívesen válaszol:/A1 jogsim meglesz idén/
-Egyre jobban fáj a fejem ettől a 2-4 ütem dologtól, ami minden RS vagy CBR vagy hasonló videó alatt, vagy mindenhol:
-Eléggé határolt anyagi kerettel rendelkezem, ezért nemengedhetetm meg magamnak hogyha veszek egy motort rögtön újíthassam meg az egészet, de aztmondják 2 üteműt használtan a legmegbízgatóbb eladótól sem érdemes venni, az RS új ára viszont nevetséges, de a 4 üteműek lustasága is videók, meg meg technikai adatok alapján (nemvagyok szakértő nemültem még 4 ütemű '25ösön, de jó RSen igen és az király volt!,
-A másik meg hogy te mennyire féltek a folytatlan 29 lóerőss verzióval A1es jogsival a rendőrőktől?
Aki úgyérzi nincs dolga segíthet köszönöm !
Full syntetikus olaj is lesz olcsóért, infók később csak ha már így fellobant itt az izraeli vér akkor gondoltam énis hirdetek vmit
Féktisztitó0,5L 1000huff
wd40 500ml...1000hufff
Elfelejtettem leirni hogy minden itt szereplő alkatrészhez számla is jar ha valaki igényelné! az olajokrol lassan felrakom az arr listat azokhoz is szintén számla jár!
ES lesz rs idomtarto csavar is 10db 1000huff ert!(gyári)több szinben
de legföképpen fekete es fémszínű
UJ RS 07-
FDB207CP211(PÁLYA)
ELÖRE:10000
HÁTRA:10000 EGYBE 19000
FDB498ST(FÉLPÁLYA) ELSŐ: 7700
HÁTSÓ: 5500
UTCAI LEGOLCSOBB ELSŐ 5000
HÁTSÓ:2600HUF... EZ AZ UTCAI!

HA ERDEKEL VALAMI DOBJATOK IDE E MAILT! vili89@citromail.hu