Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, bár leginkább rendszer egyben eladó. Ha érdekel írj mailt aztán beszélhetünk róla.
Van valakinek eladó arrow rezója?
adok egy msn címet inkább: markusdani14@hotmail.com
Adj egy mailcímet, épp van egy neked való gép (akár 50-esként), fullosan és nem is drágán.
üdv a napokban lehet hogy elviszik az rs 50-emet. 125 ös rs-t akarok venni. ha valakinek lenne eladó , 99-05 kiadás érdekelne szóljon. "50"-es ként használtak előnyben
van egy jó apriliám, eladó:) nem érdekel...?
Ja és azt is megakartam kérdezni, hogy ügye vannak gyárilag 30 lovas, meg 15 lovas gépek... És arra lennék kiváncsi hogy a 15ből lehet csinálni fojtatlan verziót, tehát csak néhány fojtást kell kivenni és ugyanaz lesz mintha a 30ast vetted volna?

Szeretnék előre is elnézést kérni a szakértőktől a primitív kérdéseimmel, de nem tagadom hogy még nagyon kezdő vagyok globálisan a motor témában, de majd meg okosodom^^
Hali mki! Náron leszek 16:
Nemsokára 1 éve gyüjtök már motorra -25ösre, mindenféleképpen Apriliat szeretnék, ha jobban lemennek az árak ujjabbat, ha nem régebbit-, mert nagyon megigéznek a motorok, naponta olvasgatok fórumokat, imádok menni bátyámmal a gixxerével(sajnos kormány mögé nem enged ), de igazából még csak most jöttem rá, hogy soha nem vezettem motort (ha a robokókat, meg Simsont nem számítjuk), szóval szeretnék menni '25ös géppel, hogy egyáltalán tudjam milyen érzés, és kerestem már hogy lehet-e valahol kölcsönözni, vagy iyesmi, de nem találtam -a Hungaroringre nemmegyek százezrekért tanulni -, vki megtudna mondani hogy juthatnék motorhoz 1 napra, XDDd
szólhattál volna hogy te is fellépsz:D
Bence, ajánlom figyelmedbe!
Jah, egynek igen, néztem is, hogy nem-e a haverom, de neki kék helyzetjelzője van:)
vagy a cbr-e tükrét
köszi a tippet
Köcsög cigány az ilyennek ott helybe törni kell kezét lábát...
Polirozáshoz a legjobb a filckorong nekem van ebböl többfajta ..keményebb puhább stb.Aszerint választod h mit polirozol.
Sztem legjobb köszörüvel polirozni ami ilyen 3000 körül fordul flexel pl nem jó müanyagot meg festett felületet nem is lehet vele... ha viszont nagyobb cuccot pl oldalidomot akkor jobb lehet a fúró mert jobban hozzáférsz..Ilyen müanyag cuccoknál nagyon vigyázni kell nem szabad tulságosan rányomni vagy sokáig egyhelyen tartani mert megolvad.Viszont ha csak simogatod vele akkor semmit sem ér..és közben néha meg kell kenni a korongot pasztával.
Pasztát nem nagyon tudok ajánlani nekem faterom szervált ilyen ipari cuccot én azzal szoktam csinálni...
Ugyh azt ajánlom hogy mielött neki állsz a tanknak keress valami hasonló festett cuccot és gyakorold egy kicsit hogy ha netán valamit rosszul csinálsz annak ne a tank fényezése lássa kárát..
nem nyúltam én hozzá
de neki is van egy fekete cbr-e..
Tyt, Hurkafej!
kösz a tippet.megpróbálom beszerezni.
Nem értem a cinikus megjegyzést, Főnök Úr! Jaj bocsánat hogy engedély nélkül beleugattam a fórumotokba Már itt se vagyok, Főnök Úr!
kezd el írni főnök, te biztosan mindent tudsz
áááááááááááááááááááááááááááá
áááá
Szerintem meg senki se kérdezett
tegnap előtt Debrecenben voltam és hazafele jutott eszembe h te ott laksz
Csocsesz! Már többször beraktátok az Arrow cső rajzát. Akinek megvan, legyen szíves és még egyszer tegye ide fel mert nagyon kellene és nem tudom mikor volt felrakva kb. Köszönöm előre is
Bence még mindig érdekel de holnap jönnek szolnokról a motort megnézni és ha elviszik akkor már repülök is
szerintem te nagyobb gyík vagy, hogy elszakítod a láncod és kitalálod azért szakadt el mert OLASZ