Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként a képek alapján még mindíg elég szép állapotban van. Persze lehet, hogy közelről már jó karcos.
Mindenesetre ez a 150 e, pláne mint irányár nem is olyan sok érte. Hozzátartozik, szerintem AF1 nemnagyon ér 200 nál többet manapság, mikor fiatalabb rs is kapható annyiért.
amúgy jó reggelt mo., visszatértem
és azóta is ugyanaz a takony hátsó gumi van rajta, amit még ha égettél se fogyott belőle :D
Szeva! Köszi, már Adamfzr mutatta :)
Amúgy én egy 100assal többért adtam el anno :)
Szeva!
Van Dunlop d208am eladó (csak első!), kb. 3-4ezer kmt elmegy még, és igen olcsón odaadom. Ha kell, van kép is.
Szevasz,
Tankot le, hűtőtartályt arrébb, akksit ki. Akssitartót ki. Power bowden kiakaszt (gumiharang hátrahúz). Power nyelvet óvatosan kiszeded. Sok sikert, ha elakadtál csipogj. üdv
Nagyjából 2-3 teljes fordulatot kell kitekerni rajta, hogy jó legyen.
A benzinszűrőfedél mellett jobbra lent, a nagy fekete csavar az alapjárati fordulatszám szabákyozó csavar. Becsavarásával a súber alapjárati pozícióját emeled.
Nincs rajta levegőcsavar.
Első képen jobb oldalon alul, az úszóház felett közvetlenül van rajta keverékmennyiség állító csavar. Minél jobban kicsavarod, annál több benzin-levegő keveréket ereszt át.
Sziasztok!
Vki megmondaná nekem h power nyelvet h tudom kiszedni, vagyis h mivel kezdjem a bontást és hogyan haldjak, új rs-em van. Köszi!
Szerintetek meik a levegő csavar?
e-mail: adi_mhr@hotmail.com
Elérhetőséget kérhetek?
Hello!
Sportec M3 gumiszettem van!
110/70ZR17-160/60ZR17 Utcára kitűnő választás, nagyon jó állapotban adom mind a kettőt 12.000.- Azért ilyen olcsó, mert nem akarom, hogy itthon foglalja a helyet! Min:10-13.000 km-t megy el.
Kép csak úgy van, hogy motoron van a gumi.
1.kép az első gumi
2.kép a hátsó gumi
34es Karbi, és Vhm hengerfej eladó.
Ha vársz még egy kicsit, nekem is lesz eladó gumi.
Hátsó az dunlop d207. alig kopott, még keveset mentem vele.
az első az Dunlop - GPR AL-10. az kicsit többet futott, de még legalább egy 10est elbír.
ha érdekelne, írj! :)
Én árulok nézd meg adatlapomon
Sziasztok !

Rs 125-re keresnék használt jó állapotú (olcsó) gumikat.
Láttam több fórumozó is árul,
de szeretném megkérni őket ha lehet képet is tegyenek fel.
Köszi
Ui.:no pálya csak street
Innen járkál valaki a Fehérvári út és a Kondorosi sarka környékén? (BP :) )
Fekete RS-sel...
Oké,
köszi
Ha lenne annak örülnék...
Előre is köszi a segítséget.
Hali! Sajna az épp nincs, de ha hallok valahol ilyesmiről akkor majd írok ide.
Hazudás
BginR, te kutya ott rotyogtál el mellettem az Andrássyn, de köszönni nemtudsz XD!
Szia,
Sztenderkapcsolót keresek égen-földön ebből a bontásból nincs egy véletlen?
köszi
Szia !

Nincs véletlenül egy sztenderkapcsolód?

Rs125 2005-ös évjárat van nekem.
köszi.
Tyt! Újra eladó a régi motorod: http://www.hasznaltauto.hu/3191863_aprilia_af1_1992