Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja meg bence,add már meg a számát a srácnak aki csinálta a rendszert,am mennyibe is volt?
kéne viszonylag olcsón gumma,csak párban,nem akarja vki eladni?
7500ig semmi gon6d, onnan6 kevésb5é pörög, és amikor nyitn6a a power olyan6 min6tha elvenné n6éha a gyujtást, 2esben 7000-8000ig gecinehezen megy el(kb. 4-5mp)

után6a min6den6 ok

a gyertya hézagn6ak men6n6yin6ek kell len6n6ie? mert tegn6ap takarítottam és lehet azzal lesz a gon6d.
írd le kicsit pontosabban a tüneteket!
oksa akkor :)
amugy kiprób5áltam... an6n6yira n6em dadog min6t eddig, de még mindig érezn6i 1 picit, és most már a power-üt se érzem an6n6yira, de akkor is fasza lett

kérdés: 1esben 7500n6ál leDADOG és n6em n6yit ki a power, 2esben n6ehezen6. miért?
lufiból szoktuk
Te vettél fel msnre motor után érdeklődni ?
akkor már mind1 is.köszi a választ
a hátsó lánckerék a gyári 125ösön régen 39es volt ma már 40es.. a többi kérdést nem tom
hali.a 25ös és az 50es RS hátsó kereke az méretekben megegyezik?azt akarom megtudni h a hátsó lánckerék felfogatása ugyan az-e.illetve h mekkora méretek vannak hátsó lánckerékből a 25ösökön.
köfi
Jól van, még arra vigyázz, hogy véletlen se közvetlen a szifonból told, különben a nyomás széttágítja a tüdődet, és az nem lenne jó.
Ennyi volt az okoskodás ebben a témában
Tudjuk:D n6em is szoktun6k sokat
vigyázzál, mert a kéjgáz kivonja a b6-b12 vitamint a szervezetedből ha sokat szívsz belőle. Kisimítja az agytekervényeid :D
am remélem jó lesz, mert keddre bevagyok jelen6tkezve szervízre
n6em n6em azokat már visszaváltottam N 2O powa
n6a most b5eleolvastam a lin6kb5e és az is pan6elt ír, n6em drótot, ugyhogy most megn6yugodtam
Akkor elvileg jó!
Itt a 3. képen azt nézem, hogy a monitoron lévő képeken látszik a legjobban. Ha abból a drótból vágtad ki, akkor elvileg jónak kell lennie.
Jó oldalt szedtél le?
na KÉSZ!?
hát n6em tom, kitörtem b5előle egy 2*1 cen6tis részt, de ez n6em drót, han6em kajak alaplap
:):):) Így kicsiben azt hittem, h habpatronok vannak a háttérben XD
Ha tudsz valakit akinek kell szimó meg egy svalbi vásárhelyen, akkor írj ide, mert az jelen esetben sokat jelentene új motor vásárlása előtt.
Jelenleg csak RS-ben gondolkozok.
Hát sok csaj mondja még ugyanezt!