Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előtte írta, hogy mást is nézett, nem vagyok diszlexiás bazz! :D
RS kell neki és MOST! Hát nem érted?
az első kép már egész használható. De ezek után is csak annyit tudunk mondani, hogy alul végig fut az a kurva drót, ami sárgás színű, és kb 1-1,5mm vastag. Annak menjél neki vadul egy csípőfogóval vagy valami szarral. Vágd el. És voilá!
csak matrica:D iPodhoz adtak 1 rakattal:D
Még jó hogy az rs-t várja
Enyém július végén lesz eladó, msn az adatlapomon, ha érdekel.
pusza
Megegyeztünk. Mocskosul várom már az RS-t...
hát gratula :) Vegyél RSt, azt majd mocizunk. Na húzok csicsikálni
Próbáld meg messzebbről fényképezni, és akkor csinálj képet, ha nem a háttér van kiemelve....amúgy meg ennyi magyarázás után még nekem is leesett, hogy mit kell csinálni...törd már el azt a valamit ami végigfut, az a sárga valami!
talán ha nem a képernyőre fókuszálna a géped:D még jó is lenne
Az első teleszkóp, azon amivel én mentem, alig volt keményebb, mint a szimómé.
Nah ez jobb kép Most már tudjuk h aple monitorod van
akkor úgy mondom, tedd messzebbre a géptől az elektronikát, szegénynek túl közel van és nem tud ráfókuszálni. Nézd meg, a képen a monitor tök éles, nincs semmi baj a fényképezővel. Fotózd le messzebbről! Majd ránagyítunk.
Nem akarok CBR-t, mert én nagyobb vagyok nála. xD R125-be szerintem már nem tudna besegíteni. :) Néztem Tuningét is, majd kiderül mi lesz. :D Rám van parancsolva, hogy nézzek végig minden hirdetőújságot/oldalt. :D
Majd el felejtettem... Tegnapelőtt törtem meg a jeget, hogy végre lehessen nagyobb motor. :D
ennél élesebbet n6em tudok, mert szar a telóm ez meg 1 ezeréves(3,34Mp-es) digitális
Hát akkor ne vedd meg. Egyébként az NSR futóműve köszönésben sincs az RSével. Isszonyat a különbség. Kókiéval mentem, egyben van, meg alapállapotban jónak is mondható a futóműve, de az RShez képest gyenge mint a harmat.
Akkor az nem én voltam, hanem aki előttem volt. Én legalább hosszú farmerben voltam. Nem igen nyerte el a tetszésem az a moci. :)
A CBRről beszéld le gyorsan apudat, akkor már inkább tartsd meg a simsont. Ha mindenáron 4tben segít, akkor is inkább az YZF-R125, az legalább már picit hasonlít egy motorhoz, nem bicikli.
Amúgy meg Neked 2t kell de ezt tudod te is. Ja és szerintem vedd meg a Kistuning RSét, azt legalább ismerjük, meg ha szar majd jól visszavisszük hozzá és a nyaka köré csavarjuk (csak viccelek Kistuning :))) )
Amúgy jó dobozt vettél ki egyáltalán?
mmm am nemszakítok vele ... úgyklezdődött hogy egy másik tag rakta össze ez a srác meg az ő faszságait igyekszik helyretenni...
Szerdán láttam. Rövidgatya enyje enyje. :)
Hagyd rá inkább. Kóki 350 körül vette az övét (piros NSR), az tán 95-ös. Viszont azóta rendben van teljesen.
Aszalós Péter az öreg aki úgy néz ki mint a Mikulás. A fia meg az Ádám aki egy m5-el járkál, és ott mindenki bütyköl mindent és mindig jól bütykölnek. Szóval tökmind1 mert lehet hogy egy gyakornok fogja csinálni de azis jol csinálja
Esetleg valaki tud róluk valamit?