Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ádám a fiatal. Az apukáját azt hiszem Péternek hívják, de lehet hogy ez már csak az agyam szüleménye. Mindketten szerelnek :) Legalábbis az én mocimon mindketten dolgoztak.
Ha szerdán láttad a "tagot", akkor az én voltam. Pusztán kíváncsiságból vittem el. De eléggé xarul ment, 7E-ig hulla, meg le is hörgött... 7E-től ment mint a repülő szemetes, 3.-ba volt még bőven ereje, 4,5,6 csak sebességtartásra volt elég... Pedig a 30 lovas verzió na mind1... 97-es és 185-ért árulják.
Természetesen RS 125 az etalon jelenleg. Bár apum most a CBR-re van rákattanva, mert hogy mennyivel kevesebbet eszik, nem zabál olajat, meg mennyivel többet megy el... Akkor is kitartok az RS mellett!
Amúgy van pár gép amikkel szemezgetek:
1. jelölt
2. jelölt
csak én nem jegyzem meg mit mondd:D ööö Aszalós Ádám neki most a faterja szerel és ő is Ádám vagy hogy van ez?
esetleg csinálj már egy éles képet
szar a b5illen6tyűzetem! sorry
na most b5asszatok le, de! n6ekem ezen6 az 1 lap, N/EM DRÓT és erre van6 1 csomó cucc forrasztva
1 éve mondom hogy vidd már el Aszalósékhoz azt a kurva motort, kezdem egyre jobban azt hinni hogy a szerelőd egy balfasz :D
Tudod miért gondolom? mert állandóan van valami nyűg a mocid blokkjával, és amiket mondasz, az alapján a szerelőd egy érdekes tag lehet.
1icipicit de nemlátszik meg;) a gyűrű akadt de semmi komoly találkozzunk máááár lealázlak fater:D
akadtál már megint?:D
szimering lett cserélve és a főtengelyhez nem 100ad pontosan ugyanúgy illesztette vissza a hajtókart vagy vmi ilyesmit magyarázott nemtudom és mondta h. legalább 200km ert:D én hülye meg 7ezres fordulaton mentem kicsit beleakadt 80km után , de csak picit akadt, megigazította és most így 300van benne ...
az amcsi filmekben nincs rossz drót, gyk. mindegyik hatástalanít :)))
De a jó drótot vágjad mert különben robban Mint a jó kis amerikai filmekben, bár ott mindig a jót vágják el
Hát mit cseréltetek benne? mert ha semmit, akkor járatni se igen kéne szerintem.
Ha csapágy vagy ilyesmi csere volt, azt járasd vagy 500km-t, ha dugót vagy hengert is cseréltetek akkor is legalább annyit. Mondjuk én dugócsere után 1600km-t járatom, de én különösen elvakult óvatoskodó vagyok. :)
Amúgy meg ha semmi nem lett cserélve akkor menj vele egy picit óvatosan, hátha valami szarul lett összerakva, stb, ne 140nél essen szét.
jól kibontottad vazze :) Ott volt a link, amit Csombek belinkelt ,azon elég érthetően le van rajzolva, magyarázva :)
Amúgy meg ahogy Bence mondja, vágd már el azt a kurva drótot :)
Tyty, ! blokkszéthúzás után elég 200km bejáratni ?
Szeva GezaR!
Hát nem sokat :) Látom az Adyn naponta és ennyi. Mennyiért árulják, mikori? rendszámos?
A fényezését néztem, van ilyen NSR gyári fény? A múlt héten egy tag itt jött el ezzel a géppel az utcánkba, lehet hogy csak érdeklődő vitte el egy körre, vagy nem tudom. De tudod mit mondok? Ki az a barom aki kinnhagyja egész álló napokra az út mellett az imádott gépét egy szaros kartondobozzal a tankján h "eladó" ? Én biztos nem így próbálnám meg eladni a gépet....
vágd el
na sziasztok, tudom hogy link meg ienek, de itt járok...SEGÍTSETEK
mikor adod fel a cuccot?
hali
eladó egy 160as henger+hengerfej rotax123ra. ha kőne írj adatlap és ott megis nézheted...
Köszi de nekem csak a főfuvóka hiányzik!
sorry, 34-es:)
Szerintem a kuplung.
üresben nézdd meg, hogy ha behúzod a kuplungot mennyivel másabb a hangja, mint mikor kiengeded.
én tudok egy eladó komplett karburátort:) 35-es dellorto. Vadiúj szívócsonkkal.