Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! motorblokk széhúzás után meddig kell járatni a gépsárkányt? 200km?
Köszi a segítséget.
Sziasztok!
Valaki nem tud eladó FŐFUVÓKÁT Dellorto 34-es karburátorhoz?
Köszönöm a segítségeteket!
sziasztok!
csörög vmi az rs-ben, de nemtom, h mi...
esetleg vmi ötlet?
jobb oldalt csörög, pl váltáskor, meg amikor döccen a motor
köszi előre is
madmax89(kukac)freemail.hu
írj egy mailt, tudok pár dologban segíteni.
nah meg egy olyan kérdésem lenne,nem akar beindulni a gép,gyertya ad szikrát,akku feltöltve,elsőnek nem akarja megforgatni a kefe a motort,aztán mintha életre kelne,és elkezd forogni,de nem indul,és olyan hangot ad,mikor a vészleállító(nagy piros gomb:D)le lenne kapcsolva.10es hőértékű racing ngk gyertya van benne,eddig 8as volt és azzal nem volt semmi,váltottam 10-esre beköpte,azt hittem már rossz,megvettem az újat,és azt is beköpte,mi lehet vele ilyenkor?betolni nem próbáltam most,me az előbb ettem tele magam birkapörkölttel,és nehezen megy a futás:Dam sztem nem lehet nagy baj,legalábbis remélem:S:Dvárom a hozzáfűzéseket
pont most értem haza parajdról:Dott van gyergyótól 50 km-re,egyre rosszabb az út:Svigyázni kell ótóval is:S
http://sportmotor.hu/motoros_v... én is szerepelek benne
ugyanezt csinálja az enyém is! hogyan kell állítani rajta?
2 hét múlva megyek motoros talira Gyergyóba (Románia). Ha valakinek van kedve, velem tarthatna:) Jön egy kocsi is!
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem és aki tud segíteni annak előre is köszönöm!
Szeretnék egy RS 125 -tel pályázni és később amatőr versenyeken is indulni!Régen már motoroztam de volt egy kis kihagyás!Most már csak pályán és versenyeken szeretném nyomni!Főleg a 2010 es év érdekel!
1.Milyen kupa sorozatok vannak?
2.Milyen feltételek szükségesek?
Mégegyszer köszönöm a segítségeteket!
Muhahahahahah, Gecijót estét szereztél nekem ezzel a hozzászólással, szétröhögtem az agyam. :D Gondolom te is csak viccnek szántad :)
Szevasz!
Ezt nekem is csinálta mikor megvettem!
Szarul van előfeszítve a powered bowdene!Próbálj állítgatni azon!
Csak minimálisat állíts, mert sokat számít!
Nekem legalább is az volt a gond!
Remélem tudtam segíteni!
Tyt, arról az NSR-ről tudsz valamit, amit az Ady Endre elején árulnak? Csak, mert nekem marha gyanús, hogy olyan olcsó.
Hellosztok! vki tudna nekem segíteni? amikor berakom a motorm 6.-ba akkor visszazár a power, mikor vissza rakom 5.-be akkor meg megint nyit, megvan a fordulat is meg midnen amikor 6.-ba berakom, ezt miért csinálhatja?talán gyertya? Meg power nyitás után elkezd dadogni? és nem akar megfelelően kipörögni...
Meg szokott olyat is csinálni h el erőtlendik majd mikor sikerül power nyitásig kihúzatni onnantol megindul normálisan (kivéve ha nem dadog) majd mikor visszamegy power alá a fordulat akor megint erős és utána van amikor megint el erőtlenedik...
nah vki vmit?
Sziasztok!
aprilia RS 125 motorkerékpárok teljeskörü javítását pályára felkészítését vállalom.
bejelentkezés: 06 70 389 6486 hétfötöl vasárnapig 7-19h-ig
Majd kérek beszámolót....
el buliztam az időt. Máskor szólj előbb
Értem főnök ott találkozunk
ma volt az időmérő és holnap meg a verseny...
fél9 kor lesz a warm up (időmérő) és 12:00 verseny
Verseny az holnap lesz vagy holnap csak időmérő és vasárnap a verseny?
Mai események a Hungaroringen...

Szabadedzésre bátyámmal nemmentünk fel több ok miatt...
kicsit megcsusztunk idővel, de a nagyobbik dolog hogy néhol foltos volt a pálya mivel elötte kb 20perccel az ég fellocsolta....

az Időmérő elött 10-15percenként változott a helyzet...hol felhős, hol kezdett tisztulni de elötte csak elkezdett esni az eső és full vizen kezdtük az időmérőt...
mintha a disznók a jégen
Pirelli diabloval mentem mivel azzal megyek szárazon is és az esőgumi nem engedélyezett Aprilia kupában...mielött még valaki megkérdezné
3:01 el nyitottam az első mért kört aztán lementem 2:58ra és nembirtam letornázni az időmet...hol az eleje kezdett kimenni hol a hátulja kezdett kimenni...
az uccsó körbe kicsit rizikóztam aztán 2:55sikerült amivel Dunlop Trophy 2. hely Aprilia kupa 1.
Bátyjám van mögöttem 5tizeddel aztán Gyutai Adrián nemtom mennyivel1-1,5 mp
Ráski Robi 2:45 el az első Dunlopba (AA-s motor)

Holnap Warm up helyett időmérő lesz (15perces röviditett) szal még változhat...
Verseny 12 kor! BELÉPÉS INGYENES
jobban jársz, az biztos :D
youtubon lesz este ide nem rakok felesleges sok parasztnak:D
vég marad dob már fel van polírozva
ez úgy szól eredeti arrow elbújhat mellette
ja meg majd videót rakj fel. ide vagy akár youtubera is...