Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rezó nagyon baba. a dob nem tetszik. políroztasd fel az egészet, akkor csini lesz. a fekete vég az nem szimpi. azt is políroztasd le! :D
1db 140 142
2db 145 147
dellortoba 6os menetű
új kipuff:D
Hali
145ös fúvókát csinálnál nekem?
jöv hét szombatra már kéne
Na srácok, ide is írom: Az az elvetemült 5letem támadt, hogy csinálnánk egy túrát. Csak mi, RS 125 tulajok.
Egyelőre ennyi, várom az vélemyényeket, hova-mikor?
Sajnos elég messze vagyunk egymástól, de talán valahogy meglehetne oldani, hogy összeverődjünk.
Agip Speed 2t 2300Ft
Agip Racing 2t 2900Ft

Postaköltség

-utalásnál:1000Ft
-utánv
ételnél:1980Ft

10et veszel 11et kapsz

Tel:06306294424

E-mail:bencex15@freemail.hu
Nem mindegyikben, kb megyénként 1 Agip kúton, de ott is 4-5 ezer körül.
Bencét keresd, majd este lehet, hogy lesz, de holnap tuti. Majd beszélek vele, hogy írjon be.
Olyan olajat vegyél inkább a Bencétől Az hirdeti itt állandóan aztán énmeg csak a boltot csinálom neki
Láttam már
Szevasztok!
Agip Racing 2T-t lehet venni az AGIP benzinkutakon?
Segítsetek lécci!
Dugócserét.
Az ok, hogy mondjuk kényszerből lereszeld a zaccot, mert hgaza kell menni vele, vagy mittudomén, de a dugó, ha ragad, akkor megváltozik az anyagszerkezete, eltorzul, stb.
Ha felkente a gyűrűket, akkor pláne csere.
Az egyszer már ragasztott cucc, fokozottan hajlamos újabb ragadásra uygan ott.
2004es
gyári rs 125 karcmentes dob nemkell valakinek?
8000huf
italmondo.hu
helló.. tudna valaki olyan kúpot ami rögzíti a tükröket? kéne 2db meg 1db kormány vég kéne vagy hely ahol találok..

előre is köszike
Sziasztok! Valaki nem tud egy komplett rotax 123-as hengerszettet?(csak újat)
Vagy egy oldalt ahol rendelni lehet? Köszi a segítséget!
Nagyon nem húzta meg mert az ujjammal alig érződik, meg igazából a dugón sem nagyon látszik már, mert azt már vízpapírral megcsiszolgattam amikor szabadítottam ki a gyűrűket.
Mit javasolsz?
Ha rendesebben magakasztottad, akkor a dugóra felkenődőtt egy aluminium öxid réteg, ami meglehetősen kemény, ha úgyhagyod, csinosan meggyalulja a nicasil bevonantot, és a henger kuka lesz.
Két megoldás lehetséges, az egyok szakszerű, a másik mérsékelten.
Veszel egy új dugót, és kihónoltatod a felkenődőtt alut a hengerből
Mérsékelten szakzerű:
Nem szemcsés csiszoló cuccal leszeded a dugóról a felkennő dött és kiálló részt.
Ha aléggé alaposan megakasztottad, az aluoxid oylan keménnyé válik, hogy a reszelő nem is viszi, csak a gyémántporos.
Viszont, így csiszolószemcséket dörgölsz a dugóba.
Karbiba megy benzin? Amúgy szorulás óta nem indul? Kompresszió van benne?
http://sportmotor.hu/motoros_k... lesznek még képek hamarosan ez csak gyorsba lekaptam
Te csak társaságban?:)
Hali!
Valaki segítsen mert kiakadtam!
Nem akar beindulni a motor, a karburátor tiszta de a henger mintha nem hozná fel az üzemanyagot a blokkból, szal a gyertyát sem keni össze annak ellenére, h meg se pöffen. Szikrát néztem.
Tény, hogy egy kicsit megszorult de nem úgy látom, hogy olyan fertelmes nagy baja lenne, a látszat ellenére lehet, h a dugó-gyűrű a bűnös?
Vagy mi produkálhat még ilyet?

Pls. segítsetek, már hónapok óta nem motoroztam.

Köszi
akkor én anti zugivó vagyok :D
mindenki előtt. pl. társaságban nem iszol, de ha egyedül vagy és nem lát senki, akkor meg iszol. nálunk ezt jelenti, aztán máshol lehet, hogy tök más...
ki vagy mielőtt titkolva?