Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy titokban piálsz, de mint állat:D
Bence: Köszi, csak látom itt értekezel, skype nick meg sehol:D Felvettelek, majd megdumáljuk a részleteket!
az meg mi?
zugivó vagy mi?:D
igyál inkább te is törköly pálinkát, mert az jót tesz a belednek.
Én garantálom
bencerskg
sorry de csak most értem haza
am. add már meg a skype nickedet köszi
jaa akinek jól megy az kimegy franciába castrolt venni
amúgy meg GezaR vegyél olajat ettől a gyökértől és akkor minden jó lesz
most itthon se vásárolok olajat, úgyhogy nyaljál sót
4200ért durván 2liter speedet veszel tőlem
Hali!
Power nyelvet Italmondo-tól tudsz rendelni. Italmondo.hu és írj nekik mailt! 8 vagy 9ezer az új utángyártott power nyelv. Az én vasamban már ilyen van, és szerintem még jobb is mint a gyári. . .
Na szeva, hát jelenleg castrol power 1 racing van, amit franciaországból hozunk elég olcsóért. Amikor itthon veszek, akkor csakis Motul 710 a Harley szalonban 4200 jörül literje. Esetleg próbálkozhatsz az Öregnél is az olajboltban a víztoronnyal srégan a másik oldalon...
Kérlek segítsetek ,hogy hol kapok power nyelvet ? Nagyon fontos lenne !
Egyébként szerintetek feltudom én csapatni Bence által árult dobot? Mert nem ugyanaz a megoldás a kettőn. Enyém ilyen: kép
SEGÍTSEN VALAKI!
2009 RS125-öm van
Nem tudok POWER ELEKTRONIKÁT SZEREZNI HOZZÁ
2009 -BEN MÁR PIAGGIO gyújtással szerelték őket és nem jó bele a 2008 -as power vezérlő, de ilyet még a MILLE-ben sem láttak...
Írjatok, ha tudtok segíteni LÉCCI......
skype-t pls:)
Tyt! Te hol szoktál a környékbe olajat venni és milyet? Lehet szükség lesz egy kis fullszint olajra. De lekopogom...
Nem az enyém
Enyémben 5500 km van
Ott a kép a linken, amit Csombek beszúrt.. Köszi Csombek!
ki tudja mikorra kell menni apriliakupára? Bren nincs semmi nemhívtak a kedves aszalósék telót sem veszik fel
xd már idegesvagyok
Azt te megjavítani nem fogod ha csattog meg amiket leírtál. Bár egy próbát megér de sztem csak kiidegeled magad. Mert a belseje szokott szétmenni és azt kell újra esztergályoztattni.
hahó ki lesz most ott az aprilia kupán?
Hát az jó kérdés Akkor fejezd is be szerintem
szia! neked szokott lenni blokkalkatrészed vagy csak egyben szoktad árulni?
nem az övé:D