Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érden láttam ma egy 125ös RS-t de most így hirtelen nem tudom milyen replika volt. Élénk kék színek voltak benne. Nem innen vki?
Köszi
Jól néz ki a Hyod
Én most volt kinn a pannónia ringen az alpok-adrián... Tyű nem semmi mi van ott
Bocs, nem akartalak csesztetni, csak hülye hangulatom van.. Hallom a motorosokat.
Amúgy, mint ahogy leírtam, most jelenleg nem tehetem meg hogy eladjam. Többféle oka is van, amire sajna semmi befolyásom sincs. Szóval marad most még. Ez van. :) Imádom, csak gyenge picit már nekem. De majd később lesz másik.
na minden jót
Jól van nyugi nem veszekedni akartam csak mondom hogy nem értem az embereket... Mér erőlteted ezt a motort mikor ennek az árán egy komolyabb géped is lehetne. Bár szerintem már te is rájöttél azért gondolkodtál el rajt hogy elpasszolod...
Meg a vizsgaidőszakból fakadó időhiányról tényleg a motor tehet...
Egy bowden meg bármikor bárhol elszakad, azt meg külön leszarom és örülök neki, hogy az evodnak nem volt semmi baja. Kár hogy nem kérdezte senki.
Üdv
Ahogy olvasgattam, azért a Hyo-nak elég sok gyermekbetegsége, szériahibája van. Persze évjárattól függ, én főleg az első szériásokról hallottam sok rosszat.
Hát Hyo-t tényleg ne vegyél mert úgy nézem te ilyen szerelgetős emberke vagy azon meg nem nagyon tudnád kiélni magad Amúgy viccet félretéve évek óta olvasgatom itt a fórumot és rólad mindig az jut az eszembe most már hogy te arról írsz hogy megin mér nem tudsz motorozni... Nekem a 94es evomba egy bowden se öregedett el meg hasonlók. Én ha úgy érzem hogy motorozni akarok csak kiballagok a garázsba indítom a gépet és irány az út! Akár most is pedig Hyo-m van...
hát jó:P majd írok
ráadásul pont tegnap mondtam hogy nem veszek semmit, mivel most nem tudjuk eladni a motort. le is veszem a hirdetéseket..
hát ha ez csesztetés volt, akkor leszopom magam
Eddig rs125el a cbr-eseket meg a R125ösöket csesztetted. Most hogy GSX-F -t veszel a hyo az új préda ? (nem kell komolyan venni bohóckodok)
Ráadásul ahogy olvasgattam a teszteket, népítéleteket, a Te mocid sem mindig frankó, sőt.. Sokat gondolkodtam hogy Hyo-t vegyek e később, de inkább nem, végigolvastam a Hyo fórumot, stb, inkább kihagyom :)
Több van itt a háttérben... Nem csak a motorral van a baj, sőt... De ez hosszú, és ráadásul nem is ide tartozik. A géppel semmi gond nincsen, elöregedett egy bowden benne, ez előfordul bármilyen vasban,
Sziasztok abban szeretnék valami segítséget kérni hogy a xenont hogy kell összedugni? Mert beleraktam és világít is csak azt jelzi h egyfolytában távolságival megyek de közben hameg átkapcsolom távolságira akkor csak elalszik a xenon és nincs távolságim. Amúgy minden jo csak nem tudom h meik színű drótot meikhez dugjam A sárgát a sárgához meg a feketét a feketéhez azt tudom de ugy nem működik ha színt színhez dugom
Dehogy van elátkozva csak valami olyan gépet kellene venned amivel nincs ennyi gond...
Köszi, lehet ez lesz ha nincs más megoldás..
Ááááá bazzz de motoroznék már... Megint legalább egy hét mire működőképes lesz.
Az én motorozásom mostanában el van átkozva.
Tyt:
Ez a szaki megcsinálja a bowdent ha elküldöd neki a sérültet

http://www.kawaszati.hu/szolga...

pl . nekemis ő fog csinálni km spriált .
nekem van egy elektronikám, 07es rs-ből. ha érdekel vegyél fel msn-re.
Én ezt a bowdent nem toldozgatom-foltozgatom, elég viharvert már, ezért kéne egy komplett belevaló új.
Szia!
Magad is meg tudod csinálni. Összesodrod a bowden végét, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy sündisznó, beledugod sósavba, hogy lemarja a szennyeződéseket, végül pedig cinfürdőbe teszed a bowden végét. Ha sok lesz rajta, akkor kicsit megreszeked és már jó is.
Sziasztok, irtó nagy szükségem lenne egy POWER BOWDENRE, tehát ami a power motor és a nyelv között található! Ma elszakadt az enyém, szerelés közben. Írjon plz aki tud segíteni! SÜRGŐS! (3 hét után szeretnék végre mocizni :( Pont a legrosszabbkor jött)
tyt@vnet.hu
várjál, mert közbe az a poén, hogy lehet nem is tudjuk még eladni bizonyos adóügyi okokból.