Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval akkor VSX 2T kilőve!
Meg üt a főtengelyem?
Mit tudnak tenni a főtengelyel? Meg lehet javítni, vagy újra lessz szükség, vagy mi van vele?
Mennyibe kerül egy új főtengő?
Hello!
Vásárolnék Aprilia rs 125-öt 2007-től hitelátvállalással!
Akit érdekel ide írjon: davihor@freemail.hu
Nekem is folyik a benzin belölle picit, de nekem ott ahol csatlakozik a benzincső a karbira. Ott az a kis müanyag van nekem elrepedve, de jövő 7en jön meg az alaktrész hozzá.
Rossz a fötengelyed! Üt!
Helló ! segítségeteket kérném h mi lehet a probléma ! A karbiból ömlik a benzin ha jár a motor ha nem !
De ha amúgy is fullra van állítva a pumpád akkor miértnem kevered tankba és az úgy tutira biztos... amúgy meg szerintem is agipot tegyél bele...
Hiába van csutkára állitva az olajpumpa a shell vsx az nem Rs be való!és valószinű hogy az miatt kopott el..nekem a repsol
syntetico vágta 800km alatt hajtókarosra a mitot.De Bence egy nap legalább 2x kiirja a forumra az Agip-okat jó áron!Attol biztos nem lessz hajtókaros olyat tegyél bele ha felujitod!
akk nem kell? ez uj :D:D
pont ilyenem van...méret és szin is stimmel.
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...

Valakinek SÜRGÖS!:):)
Valvoline SYNPOWER 4T-t használtam a blokkba a szerelőm ajánlásával! És Shell Advance VSX 2T-t a keverékképzéshez!
Melyik nem jó szegénynek?
Különben a nem megfelelő olajzás vezethetett ide?
Különben az olajpumpám fullra fel van tekerve!
4000 Fordulaton már max-ra küldi az olajat neki!
Segítsetek!
Milyen olajat tettél bele?
Szevasztok srácok!
Mitől lehet az, hogy hajtókaros lett megint a gépem?
Majdnem 6000 Km-t mentem vele! Vegyes használtban, amiben volt autópálya, szerpentinek hada, városi közlekedés, és túrázás!
Néha elkentem neki a száját, de nem forgattam pirosba!
Mitől lehet hajtókaros? Különben 5000fordulattól felfelé kezdve tortyogó hangot ad!Seggítsetek!
hazafele láttam egy kis spánielt:D
lőttem 1 sms-t.
helo: email cim: apriliars160@freemail.hu
adj 1 elérhetőséget ajánlok 1 bizniszes cserét
arrow komplet rendszer=50eft 1999-2009
POWER szett=30eft
gyujtás cdi=15eft
érd:705377495
am mi van itt h ilyen pangás van?midnenki motorozik csak én nem?
hát ha nem lesz senki aki megsajnáljon akk az lesz
akkor motorozz oldalidom nélkül
nincs véletlenül am valakinek egy hétre kölcsönbe extrema oldalidomja? mert nem birom motorozás nélkül még 1 hétig vki sajnáljon már meg
gyere inkább most:Dme akk nem bitti h itthon leszek:D
8körül majd beugrok hozzád béjbi