Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel jobb ez mint a sima power?vagy hogy müxik ez a pneumatikus téma?power
Ugyan ilyet szeretnék én is ha egyszer meglenne rá a lóvém ugyhogy még tavasszal meg érdeklödtem Karcagon a Motoreflexbe ott 50-55 körül jönne ki párba 110-150.Zsir uj persze
Nem tudja valaki hány szemes lánc kell a gyári áttételű Rs re?
Ha egy pár van akkor lehet érdekel , mennyire olcsó ?
Amúgy ha valaki tudja hol kapok olcsóbban ÚJ michelin pilot power garnitúrát (110,150), az sikítson :)
Nagyvason találtam 1 perc alatt.
Aprilia - 125 - RS 125 Extrema (1992-1994) motortípushoz tartozó katalógus adatok:
MRA.O.0 - víztiszta 18900 Ft / db
Eladó Aprilia Rs 125 '99-05 évjáratu motorhoz Gyári kifogástalan állapotba lévő kipufogó rendszerem! Alu dobbal! Árbe megegyezünk!( De csekély összeg) Érd: 06705926677 vagy a 06303662187-es számon!
még azt nem tudom h 92-esre ugyanaz a plexi kell mint a 05-ösre?mert évjárat szerint nem találok
köszi!
Szatuna, vagy nagyvas.hu
cscs,92-es rs 125-re kéne plexi,ha lehet szürke átlátszó,tud vki segíteni h honnan lehetne ilyet kapni,vagy esetleg van e vkinek?
hello.az en gepemnek valami lett a kuplungjaval csak nem tudom mi.eloszor nem akart valasztani rendesen es nagyon nehez volt visszavaltani.mostmar hiaba teszem be barmenyik sebesegbe nem indul meg csak valami zorej halhato.atol felek komoj a problema!
Mindenki motorozik?
Sziasztok!
Nem kell valakinek egy ilyen idom?
Olcsón mérem

Üdv.
Köszi, már tárgytalan. Nekem a régebbi fajta volt azt nem lehet tuti...
Misoc! Nincs power bowdened?
hellosztok:aprilia rs 125 2007-komplet powesz szett=30eft
aprilia rs 125 cdi gyujtás=15eft
trafó=4eft
1999-2005ig oldal idomok=12eft 2db.
karbi=8eft
Helló. Tudok újfajta 125-ös rs hez első lámpát eladót. akit érdekel írjon mailt a vorosistan89@freemail.hu-ra
vagy a1 jogsi.
Köszönöm és bocs hogy nem tudtam ezt a témát már néztétek de már nagyon sokan irtak és nem lehet követni..Akkor köszönöm de ha naggyobat akarok a mocibol kihozni marad a 70 henger?
Heló! Már többször leírtuk, de akkor leírom még egyszer. Nem, nem éri meg, mert rögtön levágják, hogy nem 50-es akármilyen számlapot raksz az órába, ill. akármennyi 50-es matricát ragasztasz rá. Nagyon rá vannak állva erre a témára.
Tapasztalatból beszélek, legyen eszed ne úgy mint nekem. Ne használd 50-ként. Üdv
1 hete sincs h ezt a témát kitárgyalták! olvass vissza!
Sziasztok!
A véleményeteket szeretném kérni megéri e hogy 125 rs-et 50 es papírt csináltatok?Mi a tanácsotok hogy lehetne ezt megcsinálni!?Én kisvárosba rakok de elég sok rendőr van de csak főleg egy helyen.Köszönöm
elvileg az enyémet most javítják, hamarosan kiderül meg lehet-e csinálni. szólok ha van valami fejlemény!