Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy volt valamikor régen mikor még kigurult a gyárból de a gyár előírása h 1000nél azt le kell vágni sőt még az sr-emről is levágták az 1000es szervíznél
Sziasztok!Talán hallottátok,hogy április 24én egy fiatal 21 éves fiú meghalt motorbalesetben pinnyénél Győrvári Dániel! A temetésén több mint 250 motoros kísérte el utolsó utjára! Köszönjük a jelenlétet minen motorosnak!
Most elkészült róla egy emlékvideó kérlek nézzétek meg,a társatok volt...

http://www.youtube.com/watch?v...

Mert ő ilyen volt...
Hali
Valaki meg tudja mondani, h hátsó teleszkópot kb. mennyiért újítanak fel?
Az a kis csonk a kipuffon azt a célt szolgálja, hogy a légszűrőházból oda volt vezetve a másodlagos levegő.
enyém de az elektronika miatt ragadt meg rohadna meg aki kitalálta azt a sok szart:D
hi, ki hengere volt ez? mert a tuétek úgy füstölt hogy annakkomoly kenése volt nem ragadhatott meg
enyém lehet hamarabb kész lesz:D
de már nem sokáig :D
tied is ott van balra blokk nélkül:D
ahh az 1. képen attáék hintaágyát vélem felfedezni :d
hy all van valakinek eladó arrow dobja?
üdv
Jaja feltűnt hogy fényesebb de nem látszik nagyon szóval lényegtelen Amúgymeg ahogy kijön a hengerből ott van egy csonk ami kiáll a kipubol és le van hegesztve a vége 5centi hosszu és annyi a lényege h oda bemegy a gáz aztán ami onnan kijön az megkeveredik egy kicsit és egy picit lassítja a gáz sebességét. Nah ezt a csonkot vágták le és hegesztették be a helyét és ezt elvileg az 1000es szervíznél kellett volna. Amúgy az volt a nemmindegy amíg kicsomagoltam abból a szarból
nembaj codozunk
kurvára
kész a word
csinálj akkor magadnak x-fire-t buzi:D
Mi történt ?
5ezer
ugye-ugye
illetve hátsó teleszkóp
Egyben eladó komplett aprilia idom szett.

érd:
email: kistuning5@citromail.hu
msn: kistuning5@hotmail.com
tel.: 06-30-547-57-19
Csáó!Kösz Taligás az infót ezzel sokkal beljebb vagyok,mert azt hittem hogy az enyém szar....Ja és az enyémnek most 140-145 a vége...Szal akkor rendszer kell nekem...
ja meg mire folpackba becsomagoltam az egész rendszert, hát az jó volt
Tényleg te vetted meg? :) Feltűnt hogy a dob közepe picit fényesebb? :) Asszonypajtás cipője ráégett, én meg lecsiszoltam :D
Mit vágtak le a kipuffról? esetleg a katalizátort dobták ki belőle?
Hali! km óra kihajtás cseréje
mennyibe fájhat?
és hol tudám beszerezni:?
válasszotokat előre is kössz!