Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert nekem most elkezdte azt csinálni, h 5-6e-res fordulaton nagyon nehezen megy át menet közbe, tudom h ott a fojtás benn, de eddig könnyedén átment...
hát nem nagyon mivel ott az a fojtás
könnyen átmegy 5-6e-res fordulaton?
hát 5-6 között benne van az a szar fojtás tehát ott alapból erőtlen de most már 4-5 között is meg másabb hangja lett :S
20e ft
Az normális hogy a blokk a bal oldala melegszik(nem kicsit) és alacsony fordulaton kicsit "nyikorogós" hang jön onnan?(magas fordulaton befejezi! vagy csak nem hallom a hangjától)
Amúgy az sem biztos hogy baj van vele ezért próbáltam az előbb enyhén irónikusan a tudtodra adni h minden 125ös 2 ütemű erőtlen alul. Mondjuk ha megmondod mennyire alul akkor tudunk vmit mondani de 5ezer alatt ne várj semmi. Tehát az enyém 3ezer alatt majdhogynem leáll. Ezek 6 ezernél indulnak meg mert akkor nyit a power. Szóval nem hiszem hogy bármi gond lenne a motoroddal
Erre én is gondoltam, csak nem mertem beírni!
Hát ha nem értesz hozzá, akkor vidd olyanhoz, aki ért hozzá, nem feltétlen szerelőhöz.
Hát még az is lehet az oka annak hogy alul erőtlen h 125ccm és 2 ütem
és könnyen oldható dolog vagy inkább vigyem szervizbe?
Lehet, hogy nyitva marad a power-ed!
csáó! olyan gondom akadt az rs-el, h alul mintha kicsit erőtlenebb lenne és csettegősebb hangja lenne. ha valaki tudja mért pls írjon
Tényleg jó volt:D,szedtünk pár bogarat köv hét replay
Pirlelli Diabolo 110 150 6-7mm-es
29.900Ft párba
Jó kis túra volt ismétlésre méltó
Mi lenne az ára
írtam mailt, ha nembaj...
sziasztok. van egy első gumim eladó
ma megyünk megnézni egy 97-est!
Képről nagyaon patent állapotban van de majd elvállik!
Ha meglessz dobok fel képeket!
Kanizsa...
Milyen rs-ed lesz
Sok sikeet hozzá
Hova valósi vagy?
Vszínű hogy ma nekem is meglessz az rs-em ha legközelebb erre jártok irj rám és csatlakoznék ha nem gond!
szép az az smkp:D
Ma gurultunk haverokkal 1et a Kis-Balaton felé.. Itt van pár kép a mai gurulásról