Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis misoc :)
sziasztok nem ismeritek véletlenül a misco nevű felhasználót, legalább is azt mondták van vki ilyen névvel!?:) Mr.Yamaha vette tőle még az RS-t! Megszeretném keresni!:)
pont ezt akartam írni:D
Gari?
hehe jó vicc
én se viszem kötelezőre inkább eltankolom:D
Hali, köszi a válaszokat mindenkinek!
Még annyit kérdeznék...hogy: Megbizhatóságba, teljesítménybe, vs-be mennyire eltérő(ek) az aprilia af1 és testvérei, aprilia rs 125 és a cagiva mito? ((az én szívem leginkább a Mito(k) felé húz de nemtudom. Most hogy összegyült a zs ittvan a nyakunkon a válság "olcsó"-bbak a motorok(is), szóval "feltétlen" beakarok ruházni egy ilyesmi motorba!

Előre is köszi a válaszokat!
Hát tudom hogy ez megy de a mille motorsnál megcsinálták rendesen érezhető volt pl a válto olaj. aztmeg tudom h negyed ennyi idő alatt is meg lehetne csinálni. csak én azért viszem oda h megmaradjon a gari amúgy énis szétkapom fél pillanat alatt a szimeringet pl haverommal cseréltük fél ora alatt....
hát azért ez se igaz sok szerviz van akik jól csinálják a dolgukat én az egyik ismerősömmel csináltatom aki egy szakszervizbe dolgozik amerikai motorok szaküzletbe (harley meg choppereket árulnak és szervizelnek) szerelő és délután még otthon is motorokat szerel és kurva jó szakember szóval nem minden szervizbe szarok a szerelők ne általánositsunk
Bocs de ez kötözködős lesz:

Barátom téged elég jól lehúznak. Aki ezért a melóért felszámol 4 órát, az egy nyomorult köcsög. (egyébként tudom hogy ez megy a szerviz biznisz-ben).
Elmondom neked, hogy egy váltóolaj csere + légszűrő csere power takarítással még nekem is max 1 óra, pedig én nem vagyok se szerelő, se szaki.
Én 3x vártam végig kötelező szervizt a natixnál, az 500,4000 és 8000kmeset. Végig ott voltam, figyeltem mit csinál a srác. Neki is 2,5 órájába telt legalább a fél órás meló, mert húzta mint az állat, elment, kajált, meg pöcsölt. Nagy lehúzás.
Gyerekek én azt mondom, szervizeljétek magatok a motort. Néhány ezer Ftból kijössz... (váltóolaj 2500ft körül, gyertya 2500, légszűrőt mosni szoktam, power pucolás ingyen van..)
Amúgy meg általában rohadtul nem csinálják meg azt ami a munkalapon van... Nálam is fel volt írva a munkalapra mindig, hogy: csavarok meghúzása, fékek ellenőrzése, karburálás ellenőrzése, stb stb, hozzá se nyúltak. Viszont volt olyan hogy a szerviz után a natixos gyerek összerakta a motort, és kimaradt 2 csavar... 20 percig keringett a motor körül hogy honnan maradt ki.. Aztán ideadta nekem, hogy majd otthon keressem meg a helyét... Szerviz baszdmeg... Amúgy itthon 1 perc alatt megtaláltam honnan hiányzotak.
Szervizbe SOHA DE SOHA!
Kizárólag Aszalósékhoz!
Hát ez attól függ hogy hol csinálod, de többnyire úgy szokott kinézni h bejelentkezel vmikorra azon a napon reggel odaviszed vagy előző este és akkor ez 3 vagy 4 óra attól függ h melyik szervíz mert szervizenként változik hogy mit csinálnak és az ár is ettől függ. Nekem pl a 8000nél 25ezret kellett fizetnem a mille motorsnál és légszűrőt cseréltek meg váltóolajat meg gyertyát meg kipufogoszelep tisztítás volt és 4ora alatt megcsinálták.
köszi.

ez kb mennyi idő szokott lenni? és az ára?
rossz a szemem bocs nem bírom látni
1000km, 4000km, 8000km, 12000km es igy tovabb 4ezrenkent vagy evente ha jol tudom.
na még 1szer

hány kmernél vannak kötelező szervízek?
kmernél vannak kötelező szervízek?
és még volt a Sport Pro!
ami RSblokkos AF-1:P
Kössz szépen a választ Tyt!
Az Af1-et 1994-ig gyártották ha minden igaz, az volt az RS elődje. Volt AF1 Replica, Futura, Sintesi. '92-ben kijött az RS extrema, majd az RS.
Az utolsó szériás AF1 futurák nagyon hasonlítanak a legelső szériás RS extremára! Viszont az AF1-ek mindig félkarú hátsó lengővillások (a 90'es évekbeli szériák legalábbis)
Szia!
Felvettelek msn-en. Érdekelne a d208.
"látható"
de én látom
misoc nevű motorbarátot keresem!:) ha lennél jelezz, légyszives!
28as dellorto karbihoz kellene...
Nemtud valaki a képen látni müanyagot
Sürgős lenne!
volt olyan:P