Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahol én vettem 9700 Huf.
Csaoo

Hol vetted az RSt?
Benne van az Ülést le aztán azt a fekete műanyag lapot ami az ülésed mögött van kiszeded onna és ha a motor bal oldalán állsz akkor a hozzád közelebbi felén lesz egy gumipokkal odafogatva egy fekete műanyagtartoban a hátso ülés alatt. Van benne imbusz gyertyakulcs csavarkulcs meg csvarhuzo talán de rég néztem szoval nem tudom már
Mennyibe van kb a kuplung-lamellék cseréje?
nekem az nem volt benne
az mit tartalmaz?
nincs
olyan nincs mint kakucson hogy van külön délután is? ott asszem 1-6ig van és 4ezer
5ezer 1 nap
1ezer 20perc
Kecsón hogyé vannak az árak?
gyere le pénteken kecsóra:)
Csütörtök vki kakucs?
Amúgy meg a mentők hozzáállása is az hogy te inkább ne csinálj semmit,csak hívd ki őket... Nem is tudom már ki mondta nekem hogy egy balesetnél kihívták a mentőket, és azok a végén megköszönték nekik hogy nem nyúltak az emberhez...
a oan hámég nincsené a mijenkbené
az EFI mit jelent? mert mióta kikötöttem pár dolgot azóta kintvan
Sehogy, az új RSbe nem fér semmi. Én se hordok se izzókészletet, se elsősegélycsomagot. Ha kötözködik a rendőr, majd megkérdezem tőle hogy hová rakjam? :) Vigyek hátizsákot mi? :)
Az új RSben csak a gyári szerszámkészletnek van hely, és inkább az legyen benne mint elsősegélycsomag :)
ebben van valami.
szerszámkészlet legyen nálad az többet ér bárminél:D
nekem meg még az sem!
az új rs-esek közül valaki leírhatná hogy hogy lehet bepaszírozni valahová
nekem az elsősegélycsomag is neccesen fér el:D nemhogy izzókészlet,
Leszarják...
Zöld mellény? motorhoz? nem hiszem :)
Ami kell:
-SZIG, jogsi, forgalmi
-érvényes műszaki :)
-köt.fel.bizt. igazoló lapja
- elsősegélycsomag (A típ.), izzókészlet.

Ennyi! Ha mégis kéne a zöld mellény, majd valaki kijavít :D
Általában ebbe nem kötnek bele de max pöttyöket kapsz;)
zotyavfr küldtem mailt.
hello! a 2002-es RS-em beszaggat 6-7ezer fordulat között, de aztán se előtte se utána nem szaggat, mi lehet a baj? előre is kössz
Csááá

Tudja vki hoyg ha nagyon szabályos akarok lenni akkor miket kéne magamnál hordani? Gondolok itt zöld mellényre, izzókészlet meg elsősegélycsomag meg ilyesmi..

THX