Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grat Balukának!
Ezt akartam az egyik helyett, sorry
Udvarom Spancim ma kapta az új gépsast
25.000 mana
ment a mail
mailbe elküldöm ha írsz
már rájöttem kéne a teló száma naggggyyon sűűűrgőőős
robkka46
sziasztok nem ismertek véletlenül egy Torma Róbertet? kéne a teló száma bácsalmási Bács-Kiskun megye fontos lenne köszi
Inkább azt a videot add el amit a ringen mutattál a laptoprol pénteken
quanto costa?
28-as Del'Orto karbi szívócsonkostól nem izgatja valaki fantáziáját?
vagy esteleg cserélném[ráfizetéssel] 34-es karbira!
csak elsőt nem adsz el?:O
D209 gp 300km-t használt. eladó mert nincs utcára motorom amire felrakhatnám. adi_mhr@hotmail.com
attól hogy az oprendszer angol a területi beállításnál be tudod állítani a magyar billt. :D
gyertya? aztis cserélj! nekem ugyanien gond volt és ez volt a baja
Hát ahogy az előző képeiden láttam szerintem egy lánc és lánctányér csere is ráférne akkor melegítsd be mindig rendesen mert azt nagyon nem szeretni a motor ha hidegen mész vele és akko dadog is amúgy full sintetikus olaj vmi jominőségű azon ne spórolj soha meg ne forgasd mindig 10ezren aztis meghálálja de 10-15ezer km között ajánlott dugocsere most a tiedbe van pár km szerintem szoval az utso dugocserétől számítsd de ha vigyázol rá nem lesz semmi baja.
irtam mailt
Azon felül amit Tyt említett lehet főtengelyszimmering, vagy membránhiba is. Mindketővel találkoztam....
szerintem az a gas, hogy angol windowsod vagy linuxod van, tehát nem kezeli jól az étkezeteket [ márha magyar billed van ]
oks, estefelé válaszolok!
Robka, dobtam 1email-t!
írtam, hogy az ékezettel van probléma, ami fedi a valóságot. ennyi legyen elég
Ismét vannak eladó D209 GP garnitúráim 110/70 és 150/60-as szám szerint 3db garnitúra, mind 3 garnitúrában 12 kör van.Ha valakit érdekel írejon itt vagy mailt: madmax89@freemail.hu.Képek ár mailban.