Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1500 körűl van az alapjárat általába nem ? akkor érdekes az a 2k alig indúl...
Akartam kérdezni, hogy miért nem tudsz normálisan írni, de feltételezem nem őshonos magyar vagy, úgyhogy nem csesztetlek :D
Amúgy meg használj nagyobb gázt elinduláshoz. 1-2ezres fordszám ennek az alapjárata, elindulni 4ezer felett kell vele.
Hát 2t motort pörgetni kell, hogy elinduljon normálisan meg csúsztatni a kuplungot. 1-2ezres fordulaton nehéz elindítani szerintem is. Főleg, hogy 1. motorod, lehet még nehezebben kuplungolsz és az lehet a baj.
Tuning ez szerintem baromság. Simán kapsz púpost 400-430ba rendszámost, jó állapotban. Csak ki kell várni/fogni. Nem szabad az elsőt megvenni. Viszont 600 is irreális egy 2000resért... Adrenalin RS-e 2004.12 havi, patent állapot, új dugó és ő kér 600at.
Arrow special parts rezonátor + új giannelli karbon kúp dob.
Rendszer ára: írj mailt és megegyezünk

kistuning5@citromail.hu
Sziasztok!aba kÉrnÉm a segÍtsÉget valakit?l nem rÉg vettem rs 125 És az lenne a problÉmÁm elÖlte nem volt mÉg ilyen motorom !hogy mikor el akarok indulni 1 És 2 ezer alati fordulat szÁm alatt nem hajlando el indulni fullad egyszer?en tudom hogy pÖrgetni kell de valahogy mÉgse ugy indul mint a vaj És mikor helyb?l indulok vagy hegynek Épen akkor vÉgem van elvÉrzek vele nagyon sokat kell vele jÁcani mire nagy nehezen b?gve a motor el indul most miden be lett l?ve rajta karbi meg egy mÁs de igy is ugyan ezt csinÁlja kÉrem segicsen valaki mi lehet az oka ennek vagy Épen Én nem tudok menni vele de nem ez nem mÁr az els? motorom És tudom akÁr milyen motor menni kell mint a vaj És valahogy az enyÉm nem megy Úgy ahogy kell
logikus hogy a dobra értettem amúgy odaírtam volna hogy az egész rendszer érdekel vagy csak a rezó.
Igaz hogy nem RS125, de iszonyatosan élvezetes pályagép. Akit érdekel, vagy tud olyat akit érdekel jelentkezzen nálam vagy a megadott telefonszámon.


http://motor.hu/motor_vpage.js...
Heló!
Aprilia rs 125-re keresek lendkereket.
Nagyon fontos lenne ha tudnátok szerezni
ÍTommasz
Öcsém, most ne kipuffot vegyél a motorra, hanem oldd meg a problémádat.
Eszembe jutott még valami, velem a Futurával ez volt, amikor már koszos volt a légszűrő, 9felett már dadogott, nem ment sehová.
A következőket nézd/nézesd meg!
1. Kompresszió elég e? Végnyomást kell mérni, a részleteket a szakik elmondják.
2. Légszűrő tiszta? mosd ki szép tisztára, szárítsd meg, olajozd meg, és próba.
3. Karburálás rendben van? Lehet nincs optimálisan beállítva a karbi, ez drasztikus változásokat tud okozni.
4. Kipuff nincs e eltömődve?

Amíg ezeket nem nézed/nézeted meg tüzetesen ne legyen több kérdésed, és ne akarj másik kipuffot venni!
Mégvalami, a kipuffrendszer az rezó+dob (amit Tuning kínál), neked csak kipuff kell, az melyet takarja? :D
vidd el szervizbe
csak magába a sportkipufogót mennyiért adnád és milyen?
esetleg kép róla?
Egyik sebességfokozatba sem pörög fel normálisan.Miután megtakarítottam a powert utána egyszer pörgött fel 10-ig üresbe utána megint csak max 9-ig pörgött de már az is nehezen.
Szeva!
Egyik seb. fokozatban sem forog szépen? Lehet kevés a kompresszió, lehet rosszul van bekarburálva, illetve akár a kipuff is lehet eltömődve.
ha sportrendszer kellene akkor nálam lehet kapni
asszem akkor sem pörög fel rendesen ha kevés a kompót a hengerbe
Hellósztok!
Nekem olyan gondom lenne hogy nem pörög többet az rs 125-ös extremám 8-9000-nél. powert megnéztem és megtakarítottam és nyit is 8000-nél.Mégse pörög többet 9-nél.Ha valaki tudja hogy mi lehet a probléma akkor kérem írja meg és hogy hogyan tudom orvosolni hogy többet pörögjön a gépem.Annyit hozzátennék még hogy gyári kipufogórendszer van alatta,lehet hogy ez fogná vissza annyira?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
meg ajándék pezsgő mellé, nem ?

400ba örülj ha kapsz rendszámmal egy trapéz lámpást.
ami talán normális és rendszámos az úgy 500tól indulnak.
hasznaltauto.hu .....
hát igen kb akkor lenne érte reális ha rendszámos lenne meg most esett volna át teljes generálon.
ez a motor 96os maximum. de inkabb 95os.
csakis:D
am az itunes
meg ott a vonalzóval méregeti a faszát
hát nem a legjobb állapotban volt... annyit mondok hogy ö 330ért vette még tavaly :D nem ajánlom hogy megvedd mert sokat kell még rákölteni :D
jah meg msn 2 partnerrel meg egy lomtár? jól mondom?
látom a háttérbe a sportmotor.hu befigyel a monitoron