Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cscs,94-es rs 125-be nem tudja vki,h mekkora kell legyen a kmhspirálnak az átmérője a csigánál?
Annyira nem ástam bele a témába, csak annyit tudok mondani ami a Fast and the Furious-ban volt:

"2JZ engine, no shit! "
*szimpla
MKIII-ban van eltérés az biztos, nekünk amerikai kivitelű, szinpla turbos volt, komolyabb baja nem volt, csak az alaktrész nehéz volt szerezni mert az europai itt ott eltért... De sztem MK4ben is van eltérés tudtommal. 230(3,024V),280(3,0 turbo) 330(3,0 JZA80 twinturbo).
sziasztok!
Új rotax 122 es henger eladó! Ára: 54990.-ft, akár dugattyúval is.
Érd: 06-30820-6665
dacamotor@gmail.com
Ha mozdonyvezető vagy, akkor nem gáz, nyugodtan viheted a kalocsai személyt, de a gyorshoz asszem már kell 2 év gyakorlat.
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a rendőrök mennyire nézik azt hogy kezdő vezetői engedélyel viszek személyt? Tapasztalatok?

Köszi
holnap küldök képet
"kéne a teló száma naggggyyon sűűűrgőőős "

Ezek szerint valami gáz van. Mért ne segítene az ember ha tud ? Nem itt a fórumra firkáltam be hogy minden ember olvassa ....
Részemről ennyi
más számát csak úgy megadod?
lakcímet miért nem írsz hozzá?..
köszi;)
váltókar oldali idomot leveszed és van ott egy kis átlátszó üvegecske..
hali a váltóolaj szintjét hol tudom ellenőrizni valamint mit kell leszereljek hogy hozzáférjek?
persze, de már csak holnap.
Megtenné Uram, hogy a zotyavfr@freemail.hu e-mail címre elküldi a gumik jól látható fotóját a profil méretekkel feltüntetve valamint a maga telefonszámát? Válaszát előre is köszönöm.
hm :p értelek nem is gondoltam komolyan h. van más tyt, de te tudsz vmit arról h. a 3 fajta mkiv supra miért közel egyforma teljesítményben van a piacon? non turbo , turbo , twinturbós ... és akkor most melyik a FASZA , mert úgynézki h. akár lehet egy ilyenem és nemtudom melyik lenne az igazi... +hol kéne még utánna olvasni mert sehol semmi xd
Szevasz, ha az index.hu supra topicjára gondolsz, akkor én vagyok. Vagyis, már rég nem jártam arra, de én nyitottam a topicot. (ez mellett a Romet rulez, és az Aprilia Tuareg/Wind topic is hozzám köthető). Amúgy réges rég volt, amikor az indexen fórumoztam, kb. 7-8 éve, aztán mentem a motorlandra, majd a 125világára, majd ide :)
nekem nem jött semmi
Nah ha enniyre megy a bótolás akkor nekem még mindig megvan a szívócsonkom. 42mm-es átmérő hibátlan állapot.

jamal1@citromail.hu --- email
Átadom
ja megy robogóra is van Sava gumim több méretben...ha érdekelne valakit. mert eladtam a sliderem és rám maradt egy komplett verseny kitt, meg gumik o_O
hátsó 160/60
ment a válasz mindenkinek.
110/70*17 ill 150/60*17?
Szia, te vagy a suprás fórumban ? vagy az egy másik tyt volt?