Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A folyamatosan világító szerviz lámpát hogy lehet kiiktatni? Az a lámpa ugyebár azt jelzi hogy szervizre kéne menni, de már a szerviz megvolt egy ideje és utána is világított. És világít. És kurvára idegesít :D

Írta valaki régebben, hogy 15másodpercig nyomni kell azt a kis szar gombot. Hát nálam nem történik semmit. Mi a megoldás?
Szeva, ez az egész arra jó, hogy a buta bejáratós elektronikai tiltást kiszedje. Egyébként ha benne van 5és 6ezres ford.szám között óriási lyuk van a teljesítménygörbében. 5-6e RPM között összevissza dadog, nem megy sehova.
én meg most akarom újítani,dugó,hajtókar,főtengely,utána esztétikai dolgok,és ha marad még pénz,akk benevezek egy rendszerre,pontosabban a Bencéére:D
Én nem mentem vele, csak üresben kicsit pörgettem. Nekem is úgy tűnt mint ha kicsit jobban venné a fordulatot, de nem volt sokkal jobb.
Kipróbálni meg nem akartam.
Rendszeren én is töröm a fejem. Tegnap a ringen jól láttam, hogy mennyivel jobban megy a gép egy rendszerrel, úgyhogy muszáj lesz nekem is szerezni valamit :)
szevasztok.

Tyt kérdezném tőled hogy amit leírtál a gyújtás elektronikáról, drót elvágással, mit lehet elérni, érdekelne a dolog
Nekem tetszik a hangja,mert gyári rendszer van rajta,és így mélyebb lett,tényleg igaz h a fordulatot mintha jobban venné,más észrevétel nincs,míg nincs új rendszer rajta így fogom sztem használni:D
Élvezkedtél? :D
Én azzal a lendülettel ahogy kivettem, vissza is raktam. Olyan fos hangja lett.
Teljesítményben te érzel valamit? Szerintem azzal, hogy nincs ott az a két szűkítő cső, nem jut be annyival több levegő, hogy az érjen is valamit. De csak szerintem.
Te hogy érzed?
akartam mondani h a Milán nevű haverod és egyben félszomszédom robogójának hangja kezd igen félelmetessé válni :)
Az már nem csörgés zörgés, hanem a sátán hangja :)
Mondjuk amit kap... Hidegen padló, hidegen gumiégetés, és ezek amiket csak a garázsból hallok :d
melyikről beszélsz? van egy piros, ami B.Bencéé volt, de már vagy 2 éve egy Roli nevű alacsony vékony srác hajtja. (ha még megvan).
Szevasz!
-Megkeresed a gyújtáselektronikát a motor faridomában, ha jól emlékszem Nippondenso felirat van rajta.
-Leszeded a kábelcsatlakozást
-Az elektronika hátulján (ahol a gyantás rész van) kibontod a gyantát/műanyagot, alul középen kb. 3cm*1,5cm (a lyuk szélessége,magassága) nagysában. Itt találni fogsz egy erős drótot, amit el kell vágnod, vagy csípőfogóval kivágsz egy darabot.
-ezek után betömöd az elektronikán a kivágott részt valamivel (jobb esetben újra gyantával, rosszabb esetben raksz rá egy matricát és kész), majd visszarakod az elektronikát
Ha jól csinálsz mindent, akkor elvileg kész is vagy:)
Ha elakadsz, vagy nem vagy biztos valamiben, fényképezd le és dobd be ide, azt segítünk! Sok szerencsét!
Előre szólok a beavatkozás sok esetben garancia elvesztéssel jár hivatalosan!
deee:Dő szó szerint kitépte az enyémből,aztán csak élvezkedtem rajta h milyen a hangja:D
Ja várjál. Az a haverod nem a Bence volt véletlenül? :D
Azért akartam megkérdezni, mert féltem hogy valamit szétbaszok.
Se csavar, se semmi...
Jólvan, megpróbálom óvatosan kiszedni!
Köszi! :)
megfogod és óvatosan kicibálod:Delvileg nem fog eltörni,pont vmelyik nap szedte ki haverom az enyémből.
Ezt hogy tudom kiszedni?
gondolkoztam rajta,de nem tom:Dmég gondolkozok rajta egy kicsit:Deddig vagy 8 embert hívtam fel mind1ik előttem adta el pont...:S
szerintem vegyél inkább rá 1 bicikli km órát, pontos megbízható és olcsó.

4-5 rugóért jót kapsz
Illetve most is van egy - 50-esként - az is 200-at megy, de csak 45 paci. :) xDXD
Ami volt vhelyen MITO, az is ment 200-at, meg 50 ló volt, mert volt rajta egy remus dob. :)
az mit takar hogy könnyen? mit kell vele csinálni? (gondolom leirtad már, de légyszi ird le)
mert már közel 500 km lett bele rakva, tegnap reggel óta és kezd a dadogás kurvára idegesíteni...
Hurr, hurr

A legtöbb jármű, autó, motor, mittomén órája szeret felfelé csalni.
A kis autók-motoroké pláne.
Ha többet mutat a valósnál, attól még nem rossz.
most néztem meg,de csak egy digit.kijelzőt találtam,vagy érdemesebb lenne egy olyanra befizetni?
Szeva, km spirál,stb ügyben keresd fel az Italmondo-t!
Szia!
Ne higyj a szemednek, az áttételből, és a fordulatszámból valós adatokat lehet kapni. Másik RShez kb. annyi értelme van viszonyítani a km-órát, mint egy trabanthoz. Az órák csalnak, a digit órásak már nem annyira.