Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs valakinek egy lánckeréktakaró idomja ?
robkaa46@vipmail-re dobj egy üzit és küldök képeket
amúgy meg Énis néztem, kicsit írreális ár érte 390
egy kicsit jobban megnézed azért látod hogy vannak mókok rajta : a fékcső elől, akkor az első index meg még mit nem lehet észrevenni ...
aztamondta a srác hogy 99es. mien állapotba volt motorikusan mielött eladta az ismerősöd?
gyorsan cserélgetti a gazdákat
szia ezt a mocit a haverom adta el kb 2 hete, de a multkor már a használtauto.hu-n láttam hogy kinálta az uj tulajdonosa... amugy 97es a moci
98as
és egy darabig kecskeméten volt csórika....
valaki tudna nekem abban segíteni hogy ez az Rs 125 mien évjáratú lehet a matricázása alapján?
MDS vatta új sisak 15-be eladó
L-es
Hali! 94-es RS-re keresek kuplungbowdent. Ha valaki tud akkor légyszi írjon. Ja meg még kéne kilóméter meghajtó is (a komplett csiga ami a tengelyen van).
Hát a Rolival "versenyeztem" asszem tavaly, vagyis kergetőztünk a városban. Kb. pont úgy ment alatta az "50" lovas mito, mint alattam az RS :) Pedig Roli kb. 45kiló, én meg, több :)
Köszönöm szépen!
Utána fogok kérdezni!
ha ügyesen hegesztem nem deformálódik az el csak nem ész nélkül kell nekiesni,
köszi ennyiért télleg nem érdemes.
Igen, az "50" pacis ami Bacsa Rolié volt, de még tavaly nyár vége fele eladta. Ami pedig 50-esként megy, valamilyen Lóránté asszem (bár lehet már eladta). Milánnal hála az égnek csak néha a suliba futok össze (öhm... xD).
legalább eldeformálódik a segédvázad
köszi szépen, holnap nekiesek, mert most értem haza napi km számláló: 191km
Nekem a Yamahára 4300ft volt a KPM-nél. Ennyiért nem érdemes kockáztatni egy büntetést.
fogasd rá csavarral, szinte minegy, hogy milyennel, aztán fogj egy kalapácsot (legalább fél kilós legyen ), és verd szét a csavar fejét, hogy nelehessen semmijen kulcsal, csavarhúzóval, imbusszal megfogni.
én így csinálnám !
ez szinte minden esteben jó, kivéve ha arendőrnél van flex... akkor szívtad.
szal hegeszem a hátsó lengőkarra?:D
úgy tedd fel hogy ne tudják leszedni
és azt hogy szerzem vissza? este belopakodok az örsre? :D
vagy 1 95%os gyári kb 3000km van benne
ja lemaradt 115/70es