Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"van pár rs a városban de egyik se ellenfél :) ("

én azóta ezen a mondaton röhögök :)
Arról nem volt szó, hogy azok RS50esek :))
msn?
hülye vagy már a fékbetéttől megy
nem olvastad el rendesen..."+faridomon új festés"...ott van a kutya elásva:D
Alap az RSed? És 180at megy? hehe :) Milyen áttétellel?
tyt nézz be az 50esek kezdőknek topicba és RÖHÖGJ ;)
Szeva

Hát azt én is meg tudom mondani, hogy teljes felszerelés kell.
Csizma, Bőrruha, Kesztyű, Sisak.
Illetve a bőrruha nem is fontos. Jó a Cordurra is tudomásom szerint. Az biztos, hogy farmerben meg edzőcipőben nem engednek fel a pályára. A felhajtás előtt a ruhát mindig ellenőrzik.
(én is voltam már a ringen cordurra nadrágban és elég sok túramotorost láttam szintén cordurrában körözni a pályán)

Szerintem az mehet, aki kifizeti a 10-12 pénzt. Szal bárki. 50es motorral nem nagyon lehet felmenni, mással igen. Robogóst sem láttam még a pályán. :D
Elvileg kell előtte foglalni helyet, de szerintem ez csak akkor fontos ha meglenne a max létszám.
Tegnap volt kint egy ismerősöm, úgy hogy nem foglalt előre helyet és szó nélkül fel tudott menni pályázni, 12ezer pénz ellenében.

A hungaroring bejáratnál vagy beengednek szó nélkül, vagy megmondod hogy az aprilia sulihoz jöttél pályázni. ennyi :)
szia
érdeklödni szeretnék hogy ez a hungaroringes motorozás hogy müködik? mehet bárki? gondolom rendes börrúha a minimum nem? légyszi kicsit bövebb infot mert szeretnék én is menni, csak nem tom hogy lehet-e...
köszi előre is
bazdmeg ez berakta londont :D

nah itt van a budapesti
Okkés. szép id?t mondnak szerencsére
weatheronline
akkor kint talizunk! ;)
Hello
Valaki tud szerezni teljes power szettet 122-es blokhoz?
Sziasztok van e valakinek 2db léptetővillája 2003as rs hez ha van mennyi?
petya hééélooooe dicsák mondom h megyek énis csak a páylára nem fogok fölmenni me elszállt a szimeringem.... majd leközelebb de mostis kint leszek
Köszönöm a segítőkész választ majd kicsit nyalogatom a hengerfejet!
dobj rá +50ezer forintot aztán elvihetted az enyémet. 600ezer az csak i.á.

Ha komolyan érdekel ott az elérhetőségeim a hirdetésben.
link
HA "benyomod az ujjad, és meg sem nedvesíti" akkor előtte még cirógatni kell kicsit.
hu akkor összesen 3an a fórumról. hát most sem lesz topic tali :D
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek de már tele van a tököm a szerelgetéssel...a karburátorban a benzinszint beállításnak van valami technikája? XD vagy valaki meg tudja mondani, h hogy kell beállítani az úszót?
Valaki nem tudja, h az miért lehet, h a karburátor túl is folyik de mégis ha benyomom a gyertya helyére az ujjam mégsem nedvesíti meg az pedig szív a henger...
Segítsetek, ha tudtok plííííííííííííííííííííííííz

szi
Hát figy új henger, dugó,gyujtáskapcsoló főtengely szimering, 2 oldalidom + faridom-on új festés, új fékbetét 175-180 a vége ! van pár rs a városban de egyik se ellenfél :) (mind alap enyém is). van pár esztétikai hibája de ha nem figyeled nem veszed észre :) 500 000 Ft az írány ár (ez nem zsákba macska ;) ) jah és adok mellé 1 rotax 123-as hengert
Vagy a nyelv koxos, vagy a bovden van felakadva, esetleg elszakadva vagy rossz a mágnesbehúzó, vagy az elektronika ami a hátsó ülés alatt van.
Az elektronikát úgy tudod leellenőrizni, hogy a tankot felnyitod lehúzod az elektronikáról a mágnesbehúzót és az elektronika 2 vezetékére rákötsz egy 12 voltos kis teljesítményű égőt kb. 2000 alatt világítania kell ha jól működik meg utánna 7800 fölött.
Én megyek ha nem esik az eső De sajna föl a pályára nem fogok menni mert elszállt a szimeringem aztán csak jövöhéten csináltatom meg De kimenni azért kimegyek mert nincs messze.
Na van álvány is :)
nem volt a boltban ilyen menetes adapter , de ígyis jó
Bocsi de nem találom.Nem tudnád elküldeni megint nagyjából?!
Mennyit kérnél ezért a vasért Poker2004?
nem rég írtam le, keress vissza. üdv