Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

talán koszos a tank vagy szar volt a benzin és mindig eltömődik a karbi
Sziasztok!

Segítsetek nekem 1-2 ötlettel ha van valami jó:).
Most volt szervizben a motorom és átnézték meg minden, amikor elhoztam tökéletesen is ment. Ám újra előjött a probléma ami előtte is volt! Ha nem használom a motort több napon keresztül egyszerűen nem lehet beindítani újra. Ha be is indul nagy nehezen(tolással esetleg) megyek vele pár száz métert és lefullad! Karburátort szétszedem kitisztítom, bár tiszta újra jó és megy... Áll egy kicsit és újra probléma!
Plz help míí!
höhö megjöttek a cuccosok már csak össze kell dobni a vasat és lehet repeszteni perszre atta nélkül nem menni előre is thx
ezek a mai fiatalok de a tanárok se kutyák höhö
Én azért azt gondodlom, az "ujjaknál" jobban mehet, sőt vélhetően, az újaknál is
azok a bizonyos szétpályázott motorok gyakran 2x olyan jó álapotban vannak mint némelyik utcai ;)
Gondolkozik:
"megyünk, és nyissam a póvert lasson, vagy a nagyfater vezet
6000 től rájön, hogy menés van és lehet nyomni a gyulát, a póvert,meg ami villanykütyű van
A szagértők maj megmonnyák a tutit
Sziasztok! Végre hazahoztam az RS-t! 380km gond nélkül(2tankolás)
a kérdésem 5000 és 6000 közt mit csinál? mert ott eltünik az erő de nagyon, utána mintha seggbe rugták volna.

ha valakit érdekel, raktam fel 1 galériát!
Heggeszteni nem lehet.
Hegeszteni eseglet:)
Ha eltörted akkor megtudják heggeszteni .
Nekemis ez volt
Jogos!
Hát ezek szerint nem vagytok vami nagy pengék ha ilyet nem tudtok hogy a régebbi rs-ek jobban mennek mint az újjak ! Tudtommal az újjakban 28-as karbi van régebiekben 34 ! Ez 1 példa de még sorolhatnám ! Nem értem h pár ember miért szólogat be másoknak és h miért kötekednek ! Én nem árulok 1 szétpályázott motort. Festés azért volt rajta mert úgy vettem h megvolt húzva és mivel törődöm vele megcsináltattam FÉL ÉVIG nem volt motorom felújítás miatt ! Erre van 1 tipikus mondás " Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. " Én nem akarok veszekedni nem az én műfajom ! És mielött elkezditek piszkolni a motorom kérdezzetek pls További szép napot és jó motorozást
Hali!

Valakinek nicns 2db vagy legalább 1db tükör konzolja? vagyishát tartó?!:)
Most vettem észre, hogy már van válasz, nagyjábúúúl én is ezt írtam le, gyertek!
Szia!
Igen jöhet bárki, min. 125-ös motor kell.
Bőrruha (/egy, vagy kétrészes/ vagy cordura, protektorokkal - váll, térd, könyök, stb..), csizma, kesztyű, zárt sisak kötelező, gerincvédő nagyon ajánlott!
17.00 órától van regisztráció és egy kis eligazítás a Porsche parkolóban a gokart pálya mellett. Pályára 18.00 órától lehet menni, 20.00 óráig folyamatosan, az idődet Te osztod be.
Jelentkezés a telefonszámon. Várunk!
én offensive lineman vagyok Tackle vagy Guardot szoktam jáccani
a kis mázlista hogy Def falnak született én mér nem ?nálunk csak nagy csapat van (bár én elkerültem Győrbe de ott akarom folytatni a dolgot) sikerült kiharcolnom a kezdő posztot.amúgy én CB vagyok méghozzá elvileg Stronside-os

bocsi az off-ért nem tom nálatok mennyire haraxanak meg rá de mifelénk (RS 50 topik) bármiről lehet dumálni
háháháhááááá
egyértelmű
te meg ne dumálj vegyed meg a gumimat:D
öcsém ne rinyálj már ennyit te papírpöcs
Május 15-én pénteken este ismét 2 órás nos-stop pályamotorozás az Aprilia iskola keretében, 18.00 – 20.00 óráig. A két óra időtartam: 12.000,- Ft. JÓ IDŐ LESZ! http://www.koponyeg.hu/
Aki szeretne nyugodt körülmények között, akár kezdőként csatlakozva motorozni, gyakorolni, nem pályarekordot dönteni, csak egyszerűen jól érezni magát, annak itt a helye (licenc nem feltétel). A korlátozott férőhely miatt érdemes jelentkezni, mert nem cél a pálya maximális létszámra való feltöltése. Jelentkezés az Aprilia iskola 06-20-52-52-837 telefonszámán.
zaklatsz itt késő este:D
vegyél fel xd
mivan vele?:d