Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cs!kéne 94-es rs 125-be km/h spirál meg hozzá csiga.ha esetleg van elfekvőbe egy jobb oldali beömlő,akkor azt is várom szeretettel .email:lacciko@freemail.hu vagy itt,de inkább email
Dodóéktól kérdezd nekik van és hirdették is a múltkor. windsurfer és mito7gang néven vannak itt fönt. Amúgy elég durvát mentél tegnap. Grat
Lehetséges h igaza van ! Én azt mondom amit látok ! Az órája nemtom mert mentem 1 másik RS-el 150-ig mindkettőnknek annyit mutatott !(2004-es) De lehet h annak is rossz (ha rossz) ! Nem szokásom Hazudni ! Veszekedni meg végkép ! Csak nem tetszett h egyből lehurrogták a motoromat látatlanba !
te arról bezsélsz amit az óra mutat, Tyt kolléga meg arról, hogy VALÓJÁBAN az mennyi.
úgyvettem észre hogy nemritka az Rseknél a km óra csalása....+10-15el tööbet mér... lehet hogy valami kis hengerikus tuning van rajta bár ha aztmondod azis gyári.... bár 160 as hengerrel se megy olyan hű de sokat kb + 10 km ahogy eztis olvasgattam. szal lehet valami sp verzió meg üvegszálas könnyű idomok, deltabox v blox nemtudom versenyváz

Én hiszek neked
Én 60kg vagyok és amikor mentem vele 180-at akkor tankban is kb 5 liter lehetett tehát optimális volt neki ! Lehet h más alatt nem menne annyit de képes rá ezt bizton állíthatom ;) Áttél gyári ! Tervezek majd videót csak még a kamera felfogatásával vannak gondok de ha megoldódik rakok fel videót (jah és ha addig nem viszik el ). Remélem elégedett vagy a válasszal tüncike
van. majd linkelek be képet este.
Ja és a legfontosabb, be ne sértődj, mert nem leszel hosszú életű itt. Mosolyogj egy jót!
Én a MitoEvosokon röhögök még, verik a farkukat hogy 180-190et megy a gép, erre bemérve egyik sem volt több 165nél :)
"Hát ezek szerint nem vagytok vami nagy pengék ha ilyet nem tudtok hogy a régebbi rs-ek jobban mennek mint az újjak ! "

csak azt felejtetted el tüncike, hogy mit tud forogni a gép, és mi a gyári áttétel :)
Pl az AF1 futura (ami igen közel áll a gépedhez), 10800nál megy bemérve (gyári áttétellel) 140et, és amikor már végig leforog 6.ban (pirosba, 12500körül), akkor megy 158-160al (bemérve).
Ergo 180at úgy megy a géped, ha nem gyári az áttétel, ráadásul erősebb is a gyárinál, vagy te vagy nagyon könnyű :)
5-6ezer között a buta gyújtáselektronika miatt lassul le. Könnyen ki lehet iktatni. üdv
Nem érted min röhögtünk, a 180kmh-n. Amúgy nem válaszoltál, hogy milyen áttétellel érted el ezt a futurisztikus sebességet. Esetleg az órád hibarátáját ellenőrizted már?
Szép jó reggelt mindenkinek!
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek Dunlop (D209GP,...) gumi, amit esetleg pályázott, de csak néhány körös, tehát még pályára is tuti lenne.
Valakinek van esetleg, és el is adná? RS-re természetesen!
Köszönöm!
Ma motoros felvonulás Kanizsán Rs-ek is lesznek bőven remélem
jah! Nekme ilyen kéne ami bevna karikázva képen!:):)
Utána ráragasztja a kötelezőt és 50-es.
sztem leveszik a rendszámod
hali,
nem tudja valaki hogy hozzávetőlegesen mennyibe kerül egy műszaki vizsga az rs-re?. Valamint mennyire vágnak meg a zsaruk ha elkapnak lejárt műszakival? :D
lehet hogy főtengely szimering de nem 100% nekem is hasonló volt
Köszi az okosságokat! Ráállok a témára vmelyik nap!
Üdv!
Gondolom evidentó, hogy a benzinszintmérőt, és a csapot előtte le kell szerelni, a csapot külön is érdemes kimosni.
Vesző benzinkúton egy jó liter brigéciol zsíroldót.(1000 forint sinc)
Leveszed a tanykot.
Beleöntesz kevés brigit, körbelötykölöd, hagyod hatni pár percet.
Kimosod a zaccot slaggal v zuhannyal.
Addig ismétled, amig tiszta víz jön belőle.

Ha műanyagtank kiszárítód osz jó, ha fém, akkor az utsó bigit denszesszel mosod ki, utána még egy benznies öblítés oszt jójis.
navajon hogy rakódik le?
Eresszem le a tankot és valahogy kimosni?
Alapból megy nagyon szépen. Amikor meg áll a gép akkor hogyan tud eltömődni?
és ne engedd h. a tartaléklból kifoggyon ..mert akkor telemegy szarral