Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ééééén
Ha a power nem nyit ki akkor annak mi lehet az oka?
Egyszerűen lecsavarozom kiveszem és benzinnel átmosom majd kifúvatom az úgy jó?
Holnap jön valaki Ringre innen Pedron és rajtam kívül?
rossz a link de meg tudod nézni ha rá mész a linkre 2009 gladiators eger heroes és a 41.kép fekete mez jobbról a második
ui. elnézést mindenkitől az offért
http://www.egerheroes.hu/index...
én vagyok jobbról a második
hát igen a legeslegjobb már nagy csapatba jáccok a képeimen még a tavalyi junior van
Mondjuk a a power nem nyit ki vagy szar a gyertyahézag, rossz karburátor beállítás. Sok oka lehet.
takarítsd ki a powert
Hellósztok!
Valamelyik nap írtam hogy az rs extremám nem forog többet 8-9-nél.Írtátok hogy nézzem meg hogy van e benne power.Megnéztem és van.Mi lehet vele a probléma hogy van benne power és mégse forog többet mint 8-9000.Lehetséges hogy a gyári dob ennyit fogna vissza rajta?
Válaszaitokat várom!
ez csak egyszeri alkalom:D szval ha a héten kell akkor 30
jún 5-én lesz aprilia nap a hringen addig le akarom cserélni
a legjobb sport a világon
kolléga
üdvözlettel Veszprém Wildfires-ből
Bence, nem értesz a szép szóból ?
Mondom szólok, ha kell :D
De ez csak nekem jó, mert jövőhétre már 15 ért fogod nekem ideadni :) Én ezt előre megmondom Neked
Na itt most az a lényeg, hogy segítséget kértél, és megpróbáltad elmagyarázni hogy fura hangja van. Azt kérdezted, mitől lehet? Természetesen hallás és látás nélkül nem sokat tud tenni a hozzáértő sem, csak találgatni. Mivel általában a csúnya hang az lehet az előzménye is egy nagyobb bajnak, ami járhat motorgenerállal. Szerintem a fiúk csak megpróbálták érzékeltetni, hogy rosszabb esetben jó sokat kell majd ráköltened, ha rendbe akarod rakni. Ezt leszámítva meg örülj, hogy olcsóbban megúsztad. A zotyavfr fejtegetését meg gondold át, én nem vágom ennyire, de minden esetre elgondolkodtató.
Üdv
Tyt 30-ba ha kell a 2 gumi akkor viheted
figyelj : átlagba ha a blokkot szétkapják nem csak a hibás részeket cserélik hanem a kopókat is. tehát a teljes szimering, csapágy, tömítés szettet is cserélni kell ilyenkor mert baszhatod és viheted megint szerelőhöz ha teszemazt holnap beadja valamelyik szimering a kúlcsot. de hát Te motorod Te tudod. Én úgyvagyok vele hogyha valamit egyszer elkezdesz azt precízen csináld, és fejezd be tökéletesre, ne végezz fél munkát.
őőő.. asszem 8-as
Valaki megtudná mondani gyorsba hogy az Rs lengővillájában mekkora az emelőszemnek készített furat ?
Nincs kedvem kimenni lemérni
Uuuuhhhhh rájöttem Ebben a videóban 2perc 20másodpercnél ott van vmi jármű így már teljesen világos h mit keres egy motor forumon amúgy nemrossz nekem főleg a zene tetszett de kicsit hiányoltam a benzingőzt belőle bár lehet azt szívták ott nagyban
gondolom kicseréltétek mind a 2 főtengelycsapágyat ha már a blokkot széthúzta. És valószínű mind kettő főtengely szimmeringet is, valamint a hengertömítést is. Tényleg nagyon ügyes szerelőd van, mert a "műanyag" golyóskosaras csapágyak darabja ami C4-es 8-9papír körül vannak+ a szimmering is egy kettő ezres. Ha meg csak egy csapágyat cserélt és szimmeringeket meg tömítést nem akkor lehet én inkább elnyelném a békát és nem hangoztatnám, hogy mennyire jól jártam. Lehetséges, hogy Mitogeri és Mito7gang jobban otthon van a motorokban mint szerény személyed.
Menj innen....!
http://www.youtube.com/watch?v...
egy kis csemege nagyon jó nézzétek végig
üdv
"Felmerült a komplett blokkfelújítás lehetősége is"
bocs, de ezen még mindig csak nevetni tudok
Milyen szerényen tudsz fogalmazni . Lényegében igazad van, de úgy csavarod az egészet ... politikusnak elmehetnél
Ki akar köztetek népszerű lenni? Most is csak kihúzzátok magatok a szégyen alól ... Nem tudtam mi a baja, de ti rögtön ugatatok, hogy 50ezer forint meg anyám kínja...

"felmerült, hogy blokk felújítás"... Erről beszélek... megkérdőjelezhetetlenűl állítottátok, hogy az bizony zsebbenyúlós blokkmunka lesz, ha olyan a hangja, mert ti aztán vágjátok a témát... LESZŐGEZEM: SOHA NEM LÁTTÁTOK/HALLOTÁTOK A MOTORT!

Én 20 ezret írtam a hírdetésbe és mennyi lett? Halljam? Nah? Persze dagad a mellem ilyen kis szaron, mert felpiszkáltátok az agyam rendesen annó .

Figy, inkább csak kérlek titeket, hogy legyetek kicsit emberebbek egymással és ne ugorjatok rögtön a másik torkának. Bármi van, eddig csak azt szűrtem le, hogy kötekedő, nagyképű, mindentudó alakok alkotják eme topic nagyrészét... legalábbis ők írnak a legtöbbet.

TANULJATOK BELŐLE KÉRLEK!
Ő megteheti :D