Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
Te mégis hogy a f@szba mered betenni azokat a képeket a motoromról amit privátban küldtem át neked? Most tüntesd el innen jó!
Verebeket hajtotta hülye kutya oda ült. Azt hiszi mindenre hogy kaja ....
Mind a 4 lába megvan annak a kutyának? (2.kép)
szép a kutyád
Nem emlékszem már konkrétan mindenre, de az rémlik hogy nem tudtad mi a baja a gépednek. Felmerült a komplett blokkfelújítás lehetősége is, erre írták a srácok az árakat.

Szerinted most inkább húzd össze magad, maradj csendben, és a SAJÁT középső ujjadat MAGADnak dugd fel, de tövig, barátom!
Motoring, ezek a srácok blokkfelújításról beszéltek, te meg egy 20ezres csapágycserére vered a nyálad. Jobb lesz ha visszafogod magad, mert nem leszel népszerű. A saját tudatlan butaságod miatt ne másoknak ugass be...
Itt az ígért képek.
nem vagyok egy nagy fotógráfus de a lényeg rajta
ez van olyan mint a d208 sőt
Anno a technigast 120-ért árulták most meg féláron van ahhoz képest :D
szimering*
most nagyon jónak érzi magát a kisfiú, hadjuk rá

örűlj neki hogy enyiből megúsztad, Én nem sértegettelek, te se sértegess Engem.

ha meg utánnanézegetsz a dolgoknak csak az alkatrészek drágák 20 rugóért kapod meg a csapágyszettet. de igen hülyézzél le mást ezaz. Dodó versenyző aki saját maga szedte össze a pénzt hogy kezdjen is valamit, sőtt ért is hozzá. Nem hiszem hogy pont Őt kéne lehülyézned.

De tudod Tesó hülyéké a világ legyél boldog és szép és békés életet
itt a technikas ...

majd mindjárt csinálok képet az én cuccomról is. Sztem a 2közt van egy "kicsi" minőségi külömbség.
a technigas robogóknál is a gyengébb kategóriába sorolható,gondolom hasonló szinten van 125ccm-nél is....
Nem tudom meglesz-e még. Siessél ennyit tudok mondani.
Na ez meg 2éves és karban van. Most kapott friss festést. De nem rozsda fészek szerencsére....
te nyomorek egy csapagycsere neked blokkfelujitassal feler? kurvara tisztaba vagy a dolgokkal, es meg ugatsz is. faszfej

ja es a szanalom igenis te vagy

Üdv.
öcsém robogóján tecnigas rendszer van, és nagyon nagyon sokat dobott rajta sportlégszűrővel együtt(piaggio zip sp)! de...2hetesen a rezó már elkezdett rozsdásodni(kőfelveredésnél) most 1,5 éves és szét van rohadva
ha kb. 1 hónap mulva még meglesz, 45ért szó nélkül viszem:D
ezzel csak magadat égeted itt. üdv
Nem szolok bele nem tudom miről votl szó .. .de egy blokk fleujitás az alaphangon tényleg 50től kezdődik.
Üdv Mindenki!
Nem írtam, de szerelő megcsinálta az RS125-öm... 1 hónapja nagy vita folyt erről itt és minden balfék csak szapult:
Én írtam, hogy kb. 20ezer a javítása a mocinak.
Eltört egy csapács és a műanyag kosár megolvadt. Szerelő megcsinálta mindenestül 20-ért (nem baráti ár! Az 13.000 lett volna, ő mondta).

Idézek:
"száz szónak is egy a vége a blokkfelújitás az alaphangon 50pénz!" by mito7gang.

"ha én leutaznék egy ilyen hirdetésre egy ilyen duma után meghallanám hogy zörög a motor lehet elgondolkodnál utána mit irj ki.
megdicsérte a szerelő?én nem szoktam dicsérni a csapágyas motorokat.Kiállítottad a saját szegénységi bizonyítványod.Azok után hogy itt kiteregetted a szennyest meghirdeted így a motort,,,hát komolyan,nemtudtam irjak e vagy csak essek hanyatt a székkel,szégyen." by mitogeri

"20ezer? számolj még hozzá 50et " by lacusht

Szóval megkérek minden kedves pöcsfejet (főképp lacusht, mitogerit, és mito7ganget) hogy fektesse a kezét, tenyérrel fölfelé a székére, hajlítsa be a középső úját, hogy az ég felé meredjen és ÜLJÖN JÓ MÉLYEN BELE! Ezt nektek NAGYOKOSOK!


Ki a szánalom? Nah, modnjátok?

Szevasztok!
Üdv.: András
Cissszzzz
ajánlom figyelmetekbe az 50 esekj kezdőknek topikot és annak főleg az előttem lévő (hozzászólását uccsó előtti)
Biel-ék féle D 209 et vettem én :) Jó állapotban vannak Ajánlom neked is!
Ennyi kell