Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát kösziii nem! meg a moci eladó nem a cuccok róla :D
lehet ,de kicsit nem értelek de biztos megvan az oka :p
ezt valahogy nem lehet átalakitani hogy mégis lehessen bele tenni powert? vagy csak azt tudom tenni hogy kicserélem a hengert?
de ahogy nézem ezen csak dob arrow rezó gyári
mondtam én h vedd meg az enyémet most meg...:D
na mi van tetszik az arrow mi?
nem érdekel egy biznisz? kiput ideadod oda adom a gyáriját és ráfizetek hm?
Újan? Azt megnézném! xD
pedig akár olcsóbban is bocs xd
ott van a kipufogócsonk fölött.. ha felnyitod a tankot akkor asszem látszik egy kicsit de lentről az igazi
itt kel lennie ha ilyen akk ninsc benne a power
lehet hogy van benne csak rossz.az hol helyezkedik el a motorban pontosan?Vagy hogy néz ki a helye meg hol van?
ha nemérnél oda akkor bejösz a kapun és a gokartpálya mellett van egy betonplacc (RC modellpálya és mellette van a regisztrálás de bemész a boxoknál lenézel és ahol a sok kocsi, motor van oda kell jönni)
vegyél bele powert:D
Hellósztok!
Nekem egy rs125-ös extrema motorom van ami 95-ös évjáratú.Az a gondom vele hogy 8500-9000-től nem pörög többet.Mit tegyek vele vagy mit nézzek meg rajta és hol és hogy érjem el hogy többet pörögjön a gép?
Válaszokat előre is köszönöm!
Enyém pont ilyen csak a szine nem stimmel :D
nincs rá sajna más vevő nekem meg kellene a pénz abból venném a d209gp-t
látod zsír új gumi és elég jó is megéri a 35-öt főleg h te nem is pályáznál vele
Nem Dodóék mennek 160-assal, de van aki arra esküszik (a 180-as pedig RS-re már tényleg kapufa lenne ) Arra meg h 5x eladom csak annyit mondok ámen.
Dodó 180at is hirdet, és nem hiszem hogy azt az RSre rakják fel :)
Persze nincs kizárva hogy 160as hátsóval versenyeznek az RSel, de nekem 150 kell :D minden esetre ha kell mégis, csipogok, de mire nekem guma kell (pénz meglesz rá), addig te 5x eladod :)
http://www.hasznaltauto.hu/2853716_aprilia_rs_2004

Me
g ha vkinek kéne! :)
Hali!

Vki nemtud egy hátsó tengely anyát, ami szép állapotban van?! :) Köszi
Nem akarok kötekedni de ha versenyen mennek vele (látod Dodó is hirdet ilyen méretet) akkor szerintem egy utcai motorosnak sem lehet rossz, magam is próbáltam és a menettulajdonságokat nem rontja. Másik meg hogy "akármilyen" gumit kaphatsz 60-ért, de nem egy garnitúra D209GP-t. De ha nem kell hát nem, no problemo.
Üdv, olyan gondom támad ma az rsel ami kicsit megilyesztett mikor elkezdem pörgetni nincs meg a kívánt hatás amit a power adott eddig helyette olyan mintha hol kapna benzint a motor hol nem lehetséges hogy a power szelep szaraxik mert alacsonyabb fordulaton nincs vele gond. pls help. Köszi
szevasztok!
vki nem tud eladó aprilia rs 125öst 95ös évjárat
a képen látható kinézetben
Ha nem érek oda 6ra akkor mi van? Hol kell befizetni a suskát?