Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi :D szép volt peti gratulálok :P
Hát nagyjábból sehova. Racinget tankba kéne (bár hallottam aki előszerettetel burogatta a tartályba) de ezt sztem ne probálgasd. Add el és vegyél speedet.
szóval akkor hova öntsem, és hogy keverjem?
remélem még időben szóltam!
Agip racing 2t-t csak a benzinbe szabad keverni!
ja bocs mégsem. Eleve az agip racing 2t-t csak előkeverni lehet, tartályba nem rakhatod!
De pl. az agip speed 2t-t ráöntheted.
köszönöm szépen
halihó, lehet, h hülyeséget kérdezek :P Castrol power 1 racing 2T van most a motorba. ráönthetem az agip racing 2t-t? köszi
Valakinek meg van itt Fucky száma?
Ráadásul ha már lesz új gumma, a d208 tapadásánál nem akarom alább adni. Puha kell, ha minden jól megy 2010 nyara táján úgy is eladó lesz a moci, nem kell nekem a guminak elmennie 18ezret :)
Pont te akarsz valamit rámbeszélni? :)
"Én is ebből élek bazz" (üvegtigris)
Mondom, ha lesz lóvé és érdekel, azonnal csipogok. Most hiába mondok bármit, amíg nincs meg az ára :D
Ha nincs meg a nyílás a hengeren, és tényleg nincs ledugózva sem (mint a képen!), akkor másik hengert kell venned. De a legegyszerűbb az lenne ha lefotóznád és beraknád, akkor tudunk biztosat mondani!
Ez egy igen komoly rendszer :)
Egyedül a dob az ami ér rajta valamit, mert nem csúnya. :)
na csak annyi a lényege, hogy nekem is olyan van ami a képen, de ahol a power nyelv nyilás lenne( ami azon a képen levan csavarozva...) ott nekem nincs meg az a "lyuk" csak a csavarok helye van kifurva... ezért kérdezem hogy lehet vele vmit kezdeni, vagy kikell cserélni olyanra ahol kivan furva a nyilás... nem tom mennyire érted
egy lapon nem említhatő a 2 .... a te dolgod
majd akkor is írj mikor hegesztgetni kell ezt a rezót.... egyik ismimnek van RS125ösön. Nincs tőle elragadtatva
érdekesen néz ki ez a rezó
tessék itt a link ahol 56ezer az egész rendszer
http://www.robogohaz.hu/index....
Tyt, mitoevo88!
Nagyon szépen köszi a segítséget!:)
Üdv!
rezoról most nincs képem de holnap csinálok

de a dobról ezek vannak.
ha 60ért találsz zsír újat akkor hozhatsz nekem is
Arrow special parts rezonázor + 1hónapos giannelli carbon dob.
rezonátor 2éves kb. De amit neten fogsz venni az se lesz fiatalbb se olcsóbb. Vagy rendelsz újat 98ezerért ...
ha a héten itt vagy és adod a kp-t akkor 45be a tiéd
mi a rendszer márkája?
Mennyi lenne az utolsó ára?
mennyire használt?
én 60-ért néztem zsír ujjat
van egész rendszerem 50pénzben
érd: kistuning5@citromail.hu
Hellósztok!
Rs 125 extremára kellene nekem valami sportdob mert a gyári szerintem sokat fog vissza rajta.Sportdob vagy akár egész rendszer is érdekel olcsón!
Üdv, olyan gondom támad ma az rsel ami kicsit megilyesztett mikor elkezdem pörgetni nincs meg a kívánt hatás amit a power adott eddig helyette olyan mintha hol kapna benzint a motor hol nem lehetséges hogy a power szelep szaraxik mert alacsonyabb fordulaton nincs vele gond. pls help. Köszi
attól még egyben lessz csak vissza kell venni a fúvókát de megéri;)