Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva, engem lehet érdekelne a gumi,
tyt@vnet.hu -ra dobj mailt!
-újan vetted e
-hány km van benne
-mikori gyártás
-mi a pontos típusa, és mérete
-miért akarod eladni
-kép van e?
Nekem 170-es főfúvókám van,ha valakit érdekel!Am. valaki meg tudná nekem mondani,hogy mi a különbség az Euro2-es és az Euro3-mas ujabb Rs 125-ösök között?
Valakinek nincs véletlenül eladó alapjárati fúvókája?
köszi a LINK-et!
engem csak a fejidom érdekelne ha külön is eladó?!ha igen mennyi?

üdv
elektronikus? lemaradtam mint a borravaló
persze:D
2008-tól elektronikus a karbi az rs-en, azért akarok egy normálisat 28 v 34
powerjetes mikuni;):P
sztem only HJC
Hali
jó bár 1picit sokat kap ebbe a melegbe
különolajzás kilesz kötve meg ha legközelebb viszem hozzád akkor egy normális karbit kap
ez a diabolo gumi nemtom annyira nemjött be:)
szval ha kell vkinek 98%-os párba 35ezer utcán elmegy még vagy 15ezer km-t
én nem tudom kiszedni, hát legfeljebb megérdeklődöd egy szuzuki márkakereskedésben.. a SHOXOS srácnál
Esti pályamotorozás a Hungaroringen A HÉTEN KÉT ALKALOMMAL !
Az Aszalós Team közismertebb nevén az Aprilia iskola esti pályamotorozásain lehetőség van részt venni saját motorral is. Az esti motorozások 18.00 – 20.00 óráig tartanak. A két óra időtartam 12.000,- Ft, illetve május 15-én bontott csoport lesz, 3x20 perc, ára: 10.000,- Ft.
Alábbi tervezett időpontokban lehet csatlakozni:
május: 13., 15., 26., 27., 28., 30.
június: 01., 05., 17., 25.
augusztus: 05., 06., 13., 14., 17., 19., 25.
Aki szeretne nyugodt körülmények között, akár kezdőként csatlakozva motorozni, gyakorolni, nem pályarekordot dönteni, csak egyszerűen jól érezni magát, annak itt a helye (licenc nem feltétel). A korlátozott férőhely miatt érdemes jelentkezni, mert nem cél a pálya maximális létszámra való feltöltése.
Jelentkezés az Aprilia iskola 06-20-52-52-837 telefonszámán.
ha tényleg jó áron adod, engem lehet érdekelne pár darab, befektetésnek :)
Ja ha valakinek Henger baja van tudok nagyon jo áron olaszbol
csók
Szeva Bence na milyen lett a Talma?
Ha RS alkatrészre van valakinek szüksége van rengeteg blokkalkatrész meg idomszettek stb...
Valaki keresett lábtartót meg indexet meg bowdeneket nem innen valaki?
Tel 06/70-389-6486
AGV S4-be szerettem volna de 5000-ért inkább nem.. olyan 2000et adnék érte de az ötösből inkább veszek benzint
Hát szerintem az orrvédőre gondolsz attol függ milyen bukóba szeretnéd berakni azt tudom h az agv-be nem lehet külön berakni csak ilyen univerzálisat lehet venni amit az arcpárnák alá kell berakni és azok tartják a helyén a shoeihez viszont van külön ha jol tudom elkérnek érte kemény 5000forintot de az jo nagyon olyan mint ami a képen és azt rendesen beépítik mert az csak a shoeihez jo de ilyen univerzálisat amit lehet venni a shoxba aztis ha jol tom 5000forintért azt akármelyik bukoba be tudod rakni legalábbis szerintem mert azért univerzális
Meg tudnátok mondani mennyibe kerül egy 11kw-os Rs vizsgáztatása?
(múlt hónapban járt le neki.)
Csááá

Érdeklődnék hogy a bukóba belehet tenni utólag azt aaaaaaa hát nem is tudom mit de itt látszik a képen ami a fél fejedet eltakarja vagy az együtt van a bukóval?
ááá 16. ker. RS es Msn vagy valami ?
Hát nem rossz a szekér:)
http://www.hasznaltauto.hu/2957946_piaggio_(vespa)_zip_2
003 gééép
csáo! jók lettek a képek a kecskeméti páylárol grat én ma kakucson voltam igaz hogy csak egy fél ora fért bele de most annyi is elég volt... jövöhétvégén is megyek elvileg kakucsra de még nagyon nem biztos jönne oda vki?
fél seggedet arrébbtolod kispiccelsz és hoppá:P de am ez a térddolog visszajelzésnek jó... ha keményvagy nemkell:P
én sem ültem ki. ott integetek:P