Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
UP: kmórát találtam már.
Üdv van valakinek tippe hol kapok rshez komplett műszerfalat és kb mennyiért?
heló, sziasztok. rotax 122 be keresek power nyelvet, az enyémnek letört a vége amibe a bovdent akasztom, cumi bár müködik mert megfabrikálltam.
Csocsi! Tudom, hogy szeretitek az ilyen kérdéseket, ezért fel is teszem ! Az RS 125 '99-2005-ig vagy a Mito EVO II 2004-es a nagyobb testű motor? És kb. nagyságrendileg mekkora az eltérés
SOS ROTAX 122-es öninditott keresek ,ha van vallakinek egy telo számot küldjön.
kösz elöre is.
Jah pls segítsetek - ez lemaradt
Mi a tökömért nő meg a kuplungholtjáték? Fönt 200km- ként, lent kb havonta állítgatom. Már nagyon idegesít
Természetesen nem keverem össze a két elektronikát .. Most ideiglenesen egy kapcsolóval oldottam meg.. amit felszereltem a kormányra.. lámpánál állva alapjáraton bekapcsolom ha elindiluk vissza kapcsolom ha meg véletlenűl 7000 fölő húzom szintén bekapcsolom Fapados megoldás de működik.. addig míg meg nem találom a hibbát addig jó lessz ja és köszi a hozzászólásokat!
Jeladó? Esetleg a csatlakozása.
szerintetek mennyit ért lehet venni használtan komplett rotax 122es blokkot?
Szeva
Lehet a koksztól ragad be a power nyelved. Szedd ki óvatosan a power nyelvet, és takarítsd meg szép tisztára. Vagy a motor a hibás, bár az általában vagy müxik, vagy totál szétmegy (ritka). Esetleg megnézheted a power motor csatlakozását, nem e kontaktos.
Ja és egy kérdés, nem gecizésből: Tuti a power elektronikát cserélted? :) össze lehet keverni a gyújtáselektronikával :)
Ennek a képnek csak annyi köze van az aprilia-hoz, h éppen kuplung bovdenért mentem a gépemhez amikor ezt láttam... Vigyázzon mindenki nagyon az utakon... Na azt meg, h a rendőrautó mit keresett a az út közepén keresztben azt a helyszínen sem tudtam megálapítani..
nekem is küldték
Ts! EEzzz odabasz! Ha te írtad akkor csak gratulálni tudok
" Nincs suzukim , nem vagyok Stoner és nincs sok erő a motoromban. Olaszország egyik legszebb és legjobb motorját hajtom, és rajtam kívül még többezer motortulaj tudja, mire gondolok, ha aztmondom rs125. A fordulatszámmérő simán elhagyja a 10000-et, és nem örülök ha az emberek összekeverik a motoromat egy Rijeuval. Büszkén gondolok a trapézlámpásra , az AF1-re és még soksok Aprilia típusra. Szeretem a rotax blokkot, a 160as pollinit, a jolly moto-t és a gyors kanyarokat. Itt élek Európa szívében, 125-ben mi vagyunk a császárok , és igenis az Aprilia gyártja a legjobb 25-öst! Aprilia én így szeretlek "
hát sajnálom, majd legközelebb, akkor...
hát én csak gyalogosan megyek dugó hajtókar főtengely csapágyak de lehet h még főtengelyt is cserélek de atta meg Peti mennek
Köszi Tyt a tippet közben kiderűlt,h a power nyit zár össze vissza 2000 fölött. Ezért van az elerőtlenedés. A baj csak az,hogy egy másik elektronikát beleraktam és azzal ugyanez a jelenség. hmmm. mi szarakodhat? lehetséges, h mind a 2 elektronikámnak ugyanaz a baja?
Hát persze majd picit később feljövök!
OKés! ;) Köszi!
Azt hogy mikor és hol tali, azt meg majd MSN-en megdumáljuk :)
RSPéter barátom hát hogyne lenne Ring!
A helyeket már lefoglaltam Hétfőn!
Szerdán ring?
Ez függ stílustól, felhasználási területtől, állapottól, tuningtól...
Az enyém 6-7 literrel megelégszik.