Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellotok az új aprilia rs 125 nek mennyi a fogyasztása 100 on?
hát alányúlsz a váltókarnak és meghúzod felfele nem a sarokkal lenyomomra gondoltam. attól nem fájna a sarkam:D
Hát, szerintem menj el a motoroddal egy kulcskészítőhöz, vagy lakatoshoz, vagy valami szakihoz. Egyszer ígyis úgyis ki kell nyitni a zárakat. Egyébként ha tankba keversz innentől, elfogy az olaj rendszerből az olaj, és ha újra olajpumpával akarod használni, akkor ne felejtsd el légteleníteni (ha jól tudom szükséges)
Szevasz, ez sok mindentől lehet. Dugulás, ezt nézném meg először. Aztán ha a power nem operál rendesen, akkor is lehet ilyesmit érezni. Pl.: ha végig nyitva van, alul baromi erőtlen. Esetleg valami elektromos baj, cserélj gyertyát, gyertyakábelt, stb.
hogy lehet sarokkal váltani? Feltéve ha nem valami simson schwalbéről van szó :)
üdv, kezdenek előjönni a gondok a motoron a 3. sebességet alacsonyabb fordulaton szinte egyáltalán magasabb fordulaton is csak ha sarokkal huzom a váltót akkor veszi be és ezt eljácca 5.6 ban is vmi hézagolási gondja lehet vagy mi? Aki tud pls help mert már fáj a sarkam.
hehe:p meggyőztél... de csak nem baszom el... majdnem olyan mint a tankolás xd
inkább utánna mert fogadok h elbaszol vmit és te se tudsz majd jönni xd
feljövök ahha:P azon gondolkozok h. előtte vagy utánna cseréljek váltóolajat hmm mert lassan 12000km
te is feljössz nem?
nah az nagyon jó:P majd ha látlak titeket odamegyek :P
10körül kint leszünk és úgy este 5-6ig maradunk
oks ... reméllem is... :P
igen ez 123-as rezó 122-es blokkon
durván szól elhiheted
hallom xd
de nem erre gondoltam;) mert ők egy 123ra valót tettek a 122 es blokkra .
http://sportmotor.hu/motoros_v...


rá nézd milyen szarul szól tudod szét van repedve.....
a te rs edre lett rátéve robkával a kipu?
dani meg én
ki jön még vasárnap? Atta Ts ? ésmég?
kedves lacusht
az inmént küldtem el a címem. ha gondolod vegyél fel.
Ugyanis az a balesetem történt, hogy a tankba törtem a kulcsot..:S szerencse a szerencsétlenségben, hogy nyitható a tank simán és zárható is, mert a kulcs szabályosan maradt benne a zárba. Viszont a piros fény világít az olajnál aminek a feltöltéséhez kéne a kulcs, ami eltört. Épp ezért a tankba töltö9ttem az olajat. Ugye ez nem gond?. amúgy én a váltó kattogásra a kuplung bovden meglazulását gondolom. Mert olyan mintha se szó se beszéd nem húznám be a kuplungot teljesen váltásnál, pedig behúzom ám.. akkor ad ilyen hangot
te hol laksz?
Ha sok akkor füstöl mint állat, meg ganézza a gyertyát és a powert, ha kevés akkor meg is szorulhat, sőt meg is szorul...vigyázz vele!
sok : kicsit füstölni fogsz de amúgy no problem, kevés...hát ezt szerintem nem kell részletezni. érdemes kikötni a külön olajzást és tankba nyomatni keverékként, így biztos lehetsz az olajzásba