Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudsz esetleg vmi olcsobb megoldást
hát én nem tom
annyi van hogy nem kapott olajat és a dugattyú vagy vmi megragadt és széttört mindent vagy vmi ilyesmit mondott a csávesz
sokat nem tudok vele kezdeni mert annyira nem értek hozzá...
bassza meg nem kéne pálinkát innom, mert tökre belekavarodok a mondanivalómba. bocs. Jó8
mármint ha az alkatrészeket veszed gyári alkatrészként..
könnyen meglehet, hogy reális az ár, feltéve ha gyári alkatrészként veszed szalonból... Egyébként szvsz egy komplett blokkfelújítást olcsóbban is meg lehet úszni :)
Nekem kicsit irreálisnak tűnik az a 250E, pláne hogy csak az alkatrész annyi...
hát ha én azt tudnám
szerelő annyit mondott hogy a blokkban majdnem mindent ki kell cserélni és hogy kb 250ezer csak az alkatrész hozzá...
Az mit foglal magába, hogy mindent?
Hello! Egy ilyen hátsó idomot keresek ha valaki tud ilyet légyszi szóljon! Köszönöm!
Sziasztok!Rotax123 gyújtáshoz ért valaki?A kérdésem az lenne a trafóhoz 3szál megy piros,zöld ,fekete.A pirosba kell-e leni áramnak,ha rorog lendkerék?A zöld be van csak.A fekete test gondolom.Köszi aki segit válaszolni.
amugy milyen a blokkod? rotax 122 vagy 123?
Van blokk, de hívj fel telefonon mindenképp! Már ha érdekel...
06308519052 Üdv, rich
De így meg megveszed azt a sok szar alumíniumot meg esetleg olyan dolgokat is ami nem kell és nem olyan olcsó, h azt a vakok javára lehet bízni... sztem inkább szedd össze, h mi kell bele és érdeklődj, h ki adja olcsóbban...
De te tudod csak segíteni akarok!
Van blokk csak minden szétment benne... blokk az azért kell, mert igy könnyebben megvannak az alkatrészek, mint hogy innen onnan vegyek alkatrészt
Miért kell egész blokk? Nincs blokk a motorodban?
Mert ha így veszel blokkot akkor nem csak annyi, h beledobot és gyíííííí, hanem papírozni kell, feltéve ha rendszámmal akarsz rohangálni!
misoc van komplett idomszettem RS125öshőz 99-05
frissen fényyezve karcmentes és sérülés mentes állapotban.
Szia a blokkban sérült vmi? mert nekem kompletten kéne egy blokk...
Ma beadta a kulcsot a gép...egyszer csak megállt alattam
Az érettségi után szétbombázom!
Nincs valakinek eladó karburátorba való fúvókái? nem tudom most per pillanat megmondani, h melyik, meg, h mekkora de ha valakinek van bontva ilyesmi írjon már pls.
hát igen de csak a gázt húzza nincs mellé váltás rossz kuplungolás semmi ilyesmi!
höhö elhiszem... 20kg?:P
köszi nektek, duna keszi közelebb van! valaki nem tud vmi elérhetőséget: telefon? e-mail?
Aszalósék. Dunakeszi határ u. 2
Tudnátok mondani 1 olyan szervízt ahova bevihetném átnézetni az rs-t? Lehetőleg gyorsak és ügyesek legyenek(nem a legfontosabb, de túl drága se legyen)