Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bence gyere majd fel lécci msn-re, a forgalmi miatt Köszi!
Sziasztok! kinek lenne Aprillia Red Rosa trafoja?Rotax 123 blokk van benne.
akkor jó,köszi szépen a sok gyors választ :D
nem hinném
éss nemtudod véletlenül hogy ehhez a piaggio elektronikához piaggio elektronikás power is kell? :S
persze
és szerinted házilag bele lehet építeni a powert?mert nekem az RX elektronikája fele olyan bonyolult mint ez a piaggio cdi-s cucc.
nem
csak utólag szereztem 11kw-os forgalmit ingyéé:D
a tiéd az nem fojtott volt?
kell bele power
fojtatlan rezó és 30le lesz

am kösz:D
amúgy elég baba a géped Bence :D
hát megmondom őszintén,nem tudom...haverom 07es RSe folytott változat,tehát nincs benne power és 11kw a teljesitménye.Gondolom hogy az elektronikába is van folytás?
már 2007-esbe is az van?
enyém nem torpan 5-6ezer között sztem nincs benne fojtás
sziasztok!

Valakinek van elképzelése,hogy Piaggio gyujtásos 2007-es RS125ből a folytást hogy lehet eltávolitani?
sziasztok! az vajon miért lehet h néha mély néha meg " rendes" hangja van a motornak ma pl mentem vele kb egy hete nem is volt be se indítva akkor még más hangja volt de most meg valamiért olyan mélyebb habár lehet h csak elfelejtettem milyen volt a kicsike hangja de a múltkor is volt egy este h mintha furább hangja lett volna de aztán egy jó hétig megint normális volt én nem értem valaki segítsen pls köszi köszi

holnap GP
jaja, pont most gondolkodtam ezen:D De akkor erre motorra gondolod szereltek? nekem igen tetszik, csak a kivitelezése necces. A párásodástól meg igen csak félek
Tatay Motor Veszprém(én miskolci vagyok uh szép kis túra)
Saját képeket még nem tudok, mert ha kész a hitel, csak akkor hozhatom el(1 hét kb)
itt megtalálod
http://balaton.cn/tatay/?page=...
helyzetjelző helyére csak akkor érdemes bekötni, ha raksz rá plusz kapcsolót, mert tompítottal együtt semmi értelme :)
nem nehéz beszerelni őket úgy tom, ugyan szét kell szedni a lámpát. A helyzetjelző helyett szokták bekötni ha jól tudom. Ha szétszedem a lámpát, vagyis leszedem a burát, az utána nem fog párásodni?
attól függ melyik kereskedés! Hol vetted? Meg tudod mutatni a hirdetését?
Nem feltétlen igaz az a 5000km.. Dobsz be pár képet a mocidról?
Én őszintén szólva ennyi pénzért inkább valamelyik fórumos arc mociját vettem volna meg mondjuk 3x ennyi kilóméterrel, de legalább ismerem az előéletét. :)
Minden esetre nem akarom az ördögöt a falra festeni! Remélem szerencséd lesz a géppel!
Ja és még annyi, hogy a 3 év gari, az ne érdekeljen. Ha már nem castrol olajat raksz bele eleve ugrik a gari, ha kicserélsz egy csavart, vagy te szereled a géped, ugrik a gari :)
Ráaádul tapasztalataink szerint 10/8 esetben nem ér semmit, a maradék kettő az ügyesen kiharcolta magának a garis javítást.
890 ezer ft+ reg.adó
köszi a választ, csak furcsálottam
amugy 5300 kmrel, még több mint 3év garival megérte?
Ez az Európai szabvány. Újabb motorokon egyiken sem lehet lekapcsolni a tompítottat, hiszen a kresz szerint tudtommal nappal is kell még lakott területen belül is (motoron) a tompított. Nagyon ne zavarjon, az életedet mentheti meg, ha rajta van. Nekem 3 éve a gyári izzók vannak a gépben, szóval hátránya nincs. Ja de, a menő srácoknak, akik kék meg fasztudja milyen helyzetjelzőt raknak a gépbe, na ők nem tudják lekapcsolni, de be lehet kötni egy kapcsolót utólagosan..
Sziasztok ma foglalóztam le az új motorom, 2007es Rs kereskedésből, azlenne a kérdésem hogy nincs rajta világítás kapcsoló gyárilag, miért?
Én úgy sem tok nagyon oda bebújni mert túl magas vagyok Oks, akkor majd várom, hogy felvegyél. Jóéjt.