Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra fogták, h hidegen hajtottam....tipikus 4 pontos ragadás volt. nem lehetett mert 80 fokos volt a vizem...szal lehet olaj..agis speed 2t, lehet benzin, de azt többet kap mint kéne szal kilőve az is....nemtudom.
Igazad lehet. Igen jól néz ki rajta. Meg kellene kérdezni egy aprilia szalonban mennyiért adják, de szerintem horribilis összegért. Szerintem maszek emberrel is le lehet gyártatni, de az nem lenne teljesen ilyen.
De ha gyári állapot akkor hoyg akasztottad meg? főleg hoyg új motor.. mert ugye Tyt-nek is a karbi miatt akadt de neked mi volt az oka?
Fater épp tegnap hozta fel a témát, hogy akkor mi lesz tovább. Utolsó akadály, hogy eladjam a simsonokat (egyikre van vevő is csak össze kéne rakni. :D), másikat meg ha másképp nem ár alatt. :S Nézegettem motorokat, most egy 98-as RS-el szemezgetek, aztán hátha. Ma amúgy láttalak a Bajcsyn, bnőmmel sétáltunk, mikor elmentél mellettünk, meg is jegyezte, hogy kifejezetten jó motor :D (ráragasztottam egy "kicsit" a motormániámat :D).
ha szerinted majd 3 év alatt sok a 6400km, akkor nem keveset használt
megragadt igen, ezért lett felújítva. full gyári állapotból ezt le lehet vonni...ennyit...semmi többet.... nem tudom, hogy ezen mi nem áll össze?
Ha az "évjárat: 2006. 08. hó" és "keveset használt"... akkor miért van felújítva úgy hogy dugócsere volt? Megragadtál vele? De ha full gyári az állapota akkor most ez hogy van?

Am nem kötöszködés képpen írok csak tényleg érdekel hogy miért nem áll össze a kép...
Ezen is ugyan ilyen van. Szerintem nem maszek. Több RS-en is láttam már ilyet.
Kategóriaváltás, vennék helyette egy 125-ös crosst.
mér adod el
ELADÓ!06 30 391 53 63
nekem is ma lett meg
grat rs?
üvegszálas technikával tudsz csinálni. kicsit ügyesebb vagy akkor magad is megtudod csinálni
A1.
Szerintem az maszek, nem gyári, bár ki tudja.
Hy na ide is beirom Amal trafó kéne 123as blokkhoz kösz
hellóka!

van egy 1998-as RS-em.
benne van a folytás, és azt szeretném kérdezni, hogy hol található benne?
valami jóféle alacsonyabb áru rezót hol lehetne venni?
Honnan tudok olyan "üléspúpot" - vagy nem tudom minek lehet ezt hívni - venni, mint ami a videón van az RS-en?

A videó...
Köszönöm!
26-os 1,5-ös menettel, én így mértem, ha véletlenül nem jó...édesanyámat hagyjuk ki a dologból
Sok sikert!
Én megmaradok annál amit Én szeretek

bár Csávókánk még úgyis fog kötekedni de hát biztos ez ÉLVEZETES neki

amúgy itt az új gyorshajtás büntetés rendszer pénzbírság táblázata :

http://foto.mon.hu/members.nor...
Sziasztok!
Egy kis segítségre, tanácsra lenne szükségem.
Kuplunglamellát cseréltem a motoromon majd beállítottam a kuplungot. Egy kis idő elteltével megnövekedett a kuplungom holtjátéka, majd alul ráfeszítettem és beállítottam. Utána megint megnőtt a holtjáték és ismét beállítottam. Most pedig ott tartok, hogy ismét rá kell állítanom, mert a kuplung kb 200km után nem emel ki rendesen. Nem kopott még össze a cucc, vagy valamit nem jól csinálok?
Várom a javaslatokat!
Köszi
"izlések és pofonok... melyiket kéred?"