Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Dejó, hogy van ilyen topik.
Friss RS 125 ('94) tulaj vagyok, szeretném kérdezni, hogy milyen kényes pontjai vannak a szériának? Mire kell odafigyelni?
Jah, és még annyi, hogy igaz-e az a pletyka, miszerint az új (2006-) RS idomszettje felmegy a régebbire? ('94)
hali mindenki
1olyan kérdésem lenne hogy Aprilia RS 125 2006ost csak 800-900ezer ft-ér lehet venni? olcsóbban nemlehet valahol beszerezni ? akár sérültként is.
DE! Ha te tuti mész, akkor én is!
Csak msn-en néha fent kéne lenni, meg telóra válaszolni, hogy meg tudjuk beszélni!
Ez az összes majd csinálunk még
Grat nektek ;)
Több kép nem készült ?
Höhö
Adrenalinnal pár kép
Helloka!
Valaki nem jön Május 13.-án Hungaroring esti motorozásra?
18.00-20.00 óráig!
hát nem igazán
semmi tovább tanulás?
én már túl vagyok a dolgon dolgozó ember vagyok
Tiszta gané az út. :S Basszus mióta kezembe van a jogsi, még jobban motorozhatnékom van. :S :D Ha lassacskán is, de itthon végre sikerül elmagyaráznom, hogy oké, hogy van kocsi, de én 30 évesen fogom unni két keréken. :)
Sziasztok! Tudna valaki segiteni,hogy rotax123 gyújtásnál 3szál megy a trafohoz,és piroskábelben kell-e lenni áramnak?A szálak zöld,fekete,piros.A zöldbe van fekete gondolom test?A piros?Gyujtótekercsé?Ha az akkor ,nem trafo rossz.Köszi
na bezzeg nem hogy tanulnátok az érettségire fiatalok :))
Én bezzeg itthon dekkolok motorozás helyett, és tanulock :(
nahh megjártuk madarast Atta 3. én 4. lettem
Én azt mondom semmiképp se próbálkozz 50esként használni. Maradj az 50ccmnél, vagy még a legrosszabb esetben is rendszámmal de jogsi nélkül használd a 125öst. A legjobb ha vársz .)
Köszi szépen:) akkor nekiesek flexel
Köszi, csak arra most sajna nincs lehetőségem. Talán köv. szezonra.
Addigis mindenképp kellene a moci csak az 50-es kicsi ez meg bírná a kissebb túrákat. Akkor azt mondod sz...ás lesz vele?
Fogod a gyári rendszámtartót, nekimész tetszőleges eszközzel (fűrész, flex, kalapács? :))) ), jól levágod. Feljebb rakod a rendszámot valahová, és fúrsz új lyukat az indexnek. A felhajtható cuccok zsanérral vannak megoldva, azt majd Atta elmagyarázza :D
leírtuk már többen kismilliószor, hogy ne akard 50esként használni a 125ös gépet. Én több mint egy évet jártam így az AF1 125el, jól rámszálltak a rendőrök, állandóan kergetőzhettem velük. Biztosítási csalás, bűncselekmény, stb. Ha baleseted van, és nem te vagy a hibás, akkor is mocsokmód beszophatod. CSináld meg a jogsit, és használd rendszámmal. üdv
Csáo? azt szeretném megkérdezni, hogy a rendszámot hogy raktátok annyira följebb, meg azt hogy csináltátok h vkinek föl is van hajtva tehát a gyári rendszámtartót vágtátok vissza vagy vhol lehet venni kisebb rendszámtartót erre vagy otthon gyártotatok vmit? ja és még annyit h az index is megmaradt sokatoknak az hogy van, mert én peróbáltam rövidebre venni de akkor az indexet nem tudtam rendesen megoldani... előre is köszi
Helló!
Még új vagyok itt,és lenne egy kérdésem amire ha ti nem akkor senki nem tud választ adni. Mi a tapasztalatotok arról, hogy mennyire magyarázható be 50-esnek a gép? Esetleg ha vennék egy ilyen vasa tudnám-e használni "zökkenőmentesen"?
Előre is köszi
ha a power nyit zár össze vissza, akkor tűnhet fel a hang változás. Esetleg valami eltömte valahol a kipuffodat. Vagy kitudja.

Völgyben mélyebb hangja van :)
Völgyben mélyebb hangja van.
Motogp közvetítés


valaki válaszoljon már pls a lentebbi kérdésemre h miért van az h egyszer " normális" egyszer meg mély hangja a motornak köszi jó motogp nézést