Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendszám nincs de most akarom rendszámoztatni
érdekli is azokat felesleges papírmunka de am nem el akarod adni ? van rajta rendszám is ?
nincs rendszámod nem tudnak beazonosítani
de nem lehet hogy felvételen vagy fényképen rajta vagyok?
monnyuk volt mögöttem még egy renault szal nem tom?
kössz most sikerült meg nevetettni
kis városba lakok
gyalog voltak:D
mert csökmő nem 1 nagy város és ott ismer mindenki mindenkit...
és hogy tudtál elmenekülni? meg nem villogtak?
igen igen de én 350 körűl max 400...ennél sajna több nemmegy B mellé még kreálnom kell a1 v a korl....
hogy tudták hogy hol laksz?
mentem jogsi nélkül főtéren leintetek a rendőrök nem álltam meg és mentem haza igaz másnap itt voltak a ház előtt kocsikázni tudták h én voltak de semmi bizonyíték nyugi nem lesz belőle bajod
hogy volt az eset?
nem mivel nem volt rendszámod
én ezt 50-essel játszottam el:D
a helyesirási hibákért elnézést kérek csak még dolgozik bennem az adrenalin
Mármint mit raksz rendbe? Hogy rendszámozva legyen? mer az 80 pénzböl megvan! ha arra gondoltál! ha a motor ra akor azon semit nem kell csinálni!
sziasztok mosz nem rég éppen megyek a házonkhuz közeli utcán kikanyarodtam egy forgalamasabb szélesebb útra éppen hogy csak kifordultam meg pillantom a rendőröket egy 20 méterre éppen ők is kikanyarodnak nem látttam se villógást se semmit én máris fordulok be jobbra mögöttem egy renault személy autó és egyszer csak nézem a renault mögött egy rendőrautó és már villóg is gyorsan be balra aztán megint balra és már otthon is voltam szerencsére a renault megállt és nem fért el a rendőrautó a renault mellet szerintetek lehet valami baj ebből a kis menekülésből ugye még nincs renszámom se jogsim a jogsi jövő héten már itt lesz csak azért kérdem mert ha megint megállitanak de már jogsival és renszámmal akkor nem lesz gubanc a mai miatt?
üdv
áh az már kicsit drága lenne
azt még rendberakom millió píz
Svájci papirok! 11 kw van a forgalmiban!leakartam vizsgáztatni mer ugy volt hogy megtartom,de mivel külfüldre megyek melozni ezért nemtudnám használni! 430 ért van fent neten! de Max 410 ig lemegyek!
Helló!Aprilia Rs Rotax 123-ashoz keresek lenkereket.
ha esetleg valaki tud és szólna azt megköszönném.
msn: kornel5@msn.com
E-mail: dj.stefano@freemail.hu
Előre is köszi!
Nekem 29kw-os, soha nem baszogattak érte...ellenben a lejárt forgalmimat már elvették
Helloó!

Azért nagyon baszogatnak a rendőrök vagy kimagyarázható ha nem 11KW van a forgalmiba hanem több?(A1-es jogsival)
hello enyém is eladó!
szevasztok!

szanálgattam a cuccaimat aztán találtam 1-2 eladandó dolgot..

van egy aprilás kabát ill egy uj ferodo platinum hátso pár..
ha valakit érdekelne irjon!

(valahol van még egy cagiva mito powermotor is:D)
mármint magyar papírok ? regadózva stb csak forgalomba kell helyezni v k űlf papír ?

amúgy menyiér válnál meg tőle ?