Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

13000 km van benne:)nem baj,látom túl vagy informálva...
amúgy kezek holvannak?
az szegénységi bizonyítvány szerintem :)
nem mart :) vágott :)
:) jaja plus chip, mart tárcsák stb, stb, stb :)
Saját szerénységi bizonyítványod állítod ki ezzel
Hm..Erre nem válaszolnék, ahoz lekellene süllyednem a szintedre..

iqomat..
1-es sebbe is ki kell forognia a maxot tehát a 8000ezer az kevés. ha szivatora.föleg hideg inditásnál rögtön leáll akkor sokat kap benzint valoszinű.karbulátor beállitás.nem 1-szerü 2ütémünél sem.
meghagyom tesódat neked nyugi meg a több millió embernek aki kiveri a faszát rá minden nap a neten:D:D
Sexy mi? Nincs is viszonyítási alapod,életedbe most hallottál először női hangot a telefonba( anyukádén kívül)
sexy a hangja:D
am meg nemteheti meg mindenki h. tetszen neki az újfajta rs... sztem elbaszták h. nem maradtak a gp vonalnál..:/
höhö:D
Bence bemutatod Kitty-t egyszer vagy csak a magadénak akarod?
okééés. Mariobullyyyy MEGRagaaaadt
felőllem kiírhatod kedves fáki ...tanulópénz...
Sajna ma nem tudtam kint lenni, de nekünk gyásznap volt a mai.
A 250 es megakadt az egyenesben, a 350 es en, eltört a váltókar az időmérőn, uh holnapra az az időnk van, amit 3.-ban ment vele Gábor.
Holnap, kb mindkét motorunk leghátulról indul, feltéve, hogy a 250est sikerül megszögelni éjszaka.
De holnap kint leszek, ha fene fenét eszik is!
Kedves mariobully szerintem te meg se szólalj, mert neked ugy ragadt meg az rs-ed hogy nem is lőtted neki, hanem elfelejtetted rárakni a karburátorra a különolajzás vezetékét. Ám ha visszább olvasok tuti találok még igen cinkes dolgokat. Szóval szerintem maradj csöndbe és törödj a saját rs-eddel...
nem mint motorba sok, hanem mint simsonba nekemis van simsonom, 6000km van benne....
szia Kedves Gyulai Rses Csaj ... nekem ponnt aztmonda egy btom h. nem igazán járja a szervizeket főleg a 16000 s dugó csere maradt el ;)
durvák a veteránok... te voltál kint? v leszel holnap?
Fitty se rá, mit mond márió.
Pozitív, hogy motorozol, egy 2T arra született, hogy lőjék neki, ha elromlik akkor meg rendbetegyék, szeretem az ilyen mindenttudó embereket akik a másik motorozásába beleszólnak, holott lehet ők a legnagyobb balfékek.
A kárőrvendést meg kifejezetten imádom.
Hát köszönöm kedves Márió,hogy így közhírré teszed ,h igen megragadt a motorom,de örülnék neki a jövőben,ha mondjuk a nevem helyett azt írnád,h a gyulai piros Rs-es csaj.Szerintem így is mindenki tudni fogja ki az akitől az a szegény motor annyit kap.Vigyázok rá,az Rs azért van hogy ha azt akarod h menjen lőni kell és persze vinni szervizbe rendszeresen.Azt hiszem én eleget teszek ezeknek.
Nem rálicitálni akarok, de az enyémben(az egyikben) 52 van.
40 000km egy simsonba nagggyon durva